Rekonštrukcie a prestavby - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Rekonštrukcie a prestavby (2631)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

STRESTAV s.r.o.

Kompletné rekonštrukcie, novostavby a hydroizolácie plochých striech. Hydroizolácie a izolácie spodných stavieb. Predaj tepelnej a vykurovacej techniky a paliva, infra kúrenia, tepelných systémov.

Gruzínska 36 , Bratislava

Pavel Pechovský MALPEX

Rekonštrukcie bytov. Maľby interiérov a exteriérov, nátery okien a dverí. Elektroinštalácie, montáž sadrokartónu.

Senohrad 46 , Senohrad

4 H s.r.o. - Stavebná firma

Stavebná firma - stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie, interiérové a exteriérové úpravy, autodprava, zemné práce.

Hraničná 16 , Bratislava

Dionýz Füle - Firma Füle s.r.o.

Tesárske, pokrývačské, klampiarske, maliarske práce, obklady a dlažby, zatepľovanie, strojové omietky. Rekonštrukcie rodinných domov, bytových jadier, striech. Dodávka a montáž lešenia.

Beketfa 39 , Holice

Dušan Hulej - stavebné práce

Stavebné práce, rekonštrukcie bytov a bytových jadier, kúpeľní, plastové vodoinštalácie aj kúrenie, stavebné úpravy pre telesne postihnutých.

O. Plachého 5003/32 , Martin

B.O.S. Slovakia, a.s.

Výstavba domov, rekonštrukcie. Predaj a prenájom nehnuteľností. Poradenstvo v oblasti financovania kúpy nehnuteľností. Správa nehnuteľností.

Agátova 5/C , Bratislava

GAMONT EÚ, spol. s r.o.

Rekonštrukcie fasád. Maľby a nátery interiérov a exteriérov, povrchové úpravy fasád, vnútorné a vonkajšie omietky, maľby a nátery oceľových konštrukcií, striech, stierky. Prenájom lešenia.

Zlatovská 27 , Trenčianska Teplá

Ing. Július Guoth - prestavby a rekonštrukcie

Rekonštrukcie a prestavby bytov, bytových jadier a kúpeľní.

Zimná 24 , Košice

TOPRECO s.r.o.

Realizácie stavieb na kľúč, rekonštrukcie budov a objektov, zabezpečovanie novej a pôvodnej infraštruktúry obcí a miest. Predaj stavebných materiálov. Zemné a výkopové práce. Prenájom priestorov.

M. Rázusa 683/32A , Topoľčany

Radoslav Rentka - stavebná firma

Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, maliarske práce, montáž sadrokartónu, elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenie, opravy fasád a zatepľovanie budov.

Dolná Mičiná 85 , Dolná Mičiná

Jaroslav Rypka - Rypstav

Stavebné práce, murárske, natierčské a betonárske práce. Zváračske, zámočnícke a zatepľovacie práce, rekonštrukcie bytov a domov. Prestavba bytových jadier, pokladanie dlažieb a obkladov.

P.V.Rovnianka 5/48 , Martin

MAHAGON - Ľubomír Boško

Predaj a montáž plastových okien a dverí, eurookien, žalúzií, roliet a vchodových dverí. Kompletné stavebné práce, prestavby, rekonštrukcie, fasády, omietky, dlažby, obklady, podlahy.

Námestie slobody 28 , Humenné

Ladislav Bľanda

Revízie - elektrických inštalácii, bleskozvodov, NN prípojok, elektrických spotrebičov a náradia. Opravy, rekonštrukcie a montáže elektrických zariadení do 1000 V. Opravy a montáž nových spotrebičov.

Havanská 24 , Košice

ROOFS FZ, s.r.o.

Predaj - stavebné rezivo a drevené obklady, strešné krytiny, farby a impregnačné nátery na drevo, spojovací materiál a spojovacie systémy, tmely, montážne peny a chemické kotvy, strešné doplnky.

ul. Šafáriková 166 , Rožňava

Dušan Bízik

Stavebné práce, domy na kľúč, rekonštrukcie bytov, jadra, domov, kúpelní, obklady, sadrokartóny, zámkové dlažby, elektroinštalácia, voda, odpad, zateplenie domov, záhrady, ploty, výkopové práce.

Kolónia Hviezda 94 , Martin

ALP-IN.EU, s.r.o.

Výškové práce, telekomunikačné montáže, rekonštrukcie a drobné stavby, povrchové úpravy konštrukcií, hydroizolácie striech. Opravy železobetónových konštrukcií.

Štúrova 44 , Košice

Tomáš Dávidek - DAV STAV

Stavebné výškove práce, prenájom plošin 13 m a 27 metrov, prenájom lešenia. Opravy fasád, zatepľovanie, umývanie okien, orezávanie stromov, reklamné práce.

Vinohradská 3B , Hlohovec

Mário Vavrík - obkladanie a dlaždenie

Poskytovanie obkladačských, rekonštrukčných a murárskych prác.

Romanova 44 , Bratislava

Daniel Čentéš - murár a obkladač

Murárske práce, obkladačské práce, rekonštrukcie bytového jadra, stierky, zatepľovanie budov.

Fričkovce 39 , Bardejov

Soňa Zubáková - KASO

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, rodinných domov. Murárske, obkladačské, maliarske práce. Prestavba rodinných domov. Stavebné poradenstvo. Výroba kuchynského nábytku na mieru. Interiérový dizajn.

Ľudvíkov Dvor 20 , Košice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Rekonštrukcie a prestavby v Katalógu Azet.sk