Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavby (4836)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

EPO PLAST, s.r.o.

Firma sa zaoberá zhotovovaním liatych podláh, epoxidovými a polyuretánovými nátermi, frézovaním a brúsením betónu.

Dolná 173 , Slepčany

ZEMIL s.r.o.

Stavebná činnosť: strojno - zemné práce, rýpadlo - nakladač JCB, hĺbenie - ryhy a jamy, zhŕňanie, nakladanie, práca s búracím kladivom, úpravy terénu. Strojové hĺbenie studní do 7m.

Pod Gruntom 24 , Košice

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Ekonomické stavby, s.r.o.

Popredný výrobca murovaných rodinných domov. Držiteľ certifikátu ISO 9001 a ISO 14 001. Bezplatná projekčná a inžinierska činnosť, individuálny prístup, pevná cena, kontrola kvality.

Pohranická 391 , Štitáre

SOVUS s.r.o.

Výstavba nových stavieb - domov, penziónov, rekonštrukcie a opravy budov, bytové aj nebytové priestory, stavby na kľúč, krovy, strechy, zatepľovanie fasády, sadrokartóny, maliarske práce, interiéry, oplotenia, terénne a sadové úpravy.

Hraničná 3695/31 , Poprad

Kannah, s.r.o.

Kompletné alebo čiastočné rekonštrukcie bytov a nebytových priestorov.

Jana Fraňa 16/6 , Martin

BAUSKA, s. r. o.

Sme stavebná spoločnosť zameraná na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti realizácie stavieb od základov až po finálny interiérový dizajn. Realizujeme stavebné práce, rekonštrukcie stavieb na kľúč, výstavbu stavieb a rodinných domov na kľúč. Špecializujeme sa najmä na rekonštrukcie luxusných interiérov, interiérov bánk a rodinných domov.

Magnezitárska 11/B , Košice

GAROMI s.r.o.

Rekonštrukcie a stavebné práce. Komplexné elektroinštalačné práce, projektové dokumentácie cez realizácie až po revíznu správu. Elektrické prípojky rodinných domov a staveniskové prípojky. Dodanie a montáž plastových a drevených dverí. Strojová pokládka betónovej dlažby.

Lietava 297 , Lietava

KMstav, s.r.o.

Poskytovanie stavebných prác. Realizácia stavebných diel menšieho aj väčšieho rozsahu. Nanášanie sadrových omietok.

Suchá nad Parnou 388 , Suchá nad Parnou

REKONS SK s. r. o.

Stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013 zaoberajúca sa kompletnou stavebnou činnosťou od rekonštrukcií bytových a nebytových priestorov až po stavby rodinných dom na klúč.

Mansueta Olšovského, 16 , Malacky

GOODWORK, s. r. o.

Zatepľovanie bytových domov, výrobných hál, rodinných domov. Rekonštrukcie, tepelnotechnická ochrana budov, hydroizolácie striech a spodných stavieb. Projektovanie, zemné práce, výkopové práce.

Lúčky 442 , Lúčky

EVAM plus, s.r.o. Lubina

● komplexná stavebná činnosť ● výstavba a rekonštrukcie na kľúč ● zateplenie objektov ● realizácia spevnených plôch ● dodávka a montáž žúmp a šácht ● výstavba beach-volejbalových ihrísk

Školská 1 , Sereď

Tobor Trade s.r.o.

Obnova a zatepľovanie bytových domov, objektov. Stavebné práce, búracie práce, sádrokartónový systém, výstavba objektov, prenájom lešenia, stavebného náradia.

Krásnohorská 1/4124 , Rožňava

ROCKER - ZJK, s.r.o.

Rezanie a vŕtanie armovaných betónov, kotvenie, vstreľovanie, protipožiarne systémy, montážne systémy, požičovňa malej mechanizácie.

M.R.Štefánika 451 , Varín

Atelier Bizoň, s. r. o.

Architektonická tvorba, realizácia a projektovanie stavieb, inžinierska činnosť. Projektovanie a realizácia polyfunkčných domov, rekreačných domov, rodinných domov, administratívnych objektov.

Národná 3 , Banská Bystrica

JOMAKSTAV, s.r.o.

Realizácia pozemných stavieb, inžinierskych sietí, priemyselných hál, budov občianskej vybavenosti, zemné práce, rekonštrukcie budov. Inštalačné práce, rozvody vody, kúrenia a kanalizácie.

Košická 5 , Nitra

HYPODOM, s.r.o

Stavba rodinných domov na kľúč, realizácia a predaj katalógových projektov, rekonštrukcie budov, strojové omietky, montáž krovov a pokrývacie práce, zateplenie objektov. Predaj stavebného materiálu.

SNP 89 , Želiezovce

STAVOMEGA, s.r.o.

Predaj stavebného materiálu, vykonávanie stavebných prác - vŕtanie betónov, vŕtanie železobetónov. Nákladná doprava.

Košická 482 , Moldava nad Bodvou

RENOSTAV PLUS, s. r. o.

Stavebná činnosť v oblasti stavieb a rekonštrukcie RD a priemyselných objektov na kľúč, zatepľovanie fasád, montáž obkladov, dlažieb. Sádrokartonárske práce, vodoinštalatérske a kurenárske práce.

Kračiny 1 , Martin

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk