Stavby - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Stavby (4695)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

DEKSTAV CZ s.r.o.

Stavba rodinných domov, zemné a výkopové práce, nástrekové izolácie domov.

Kunčičky u Bašky 66 , Baška

PROFISTRECHY, s.r.o.

Výroba, rekonštrukcia a montáž krovov, strešnej krytiny, zrubov, drevených chát, altánkov, pergol.

Ústredie 1256 , Oravská Lesná

KANGO, spol. s r.o.

Realizácia, financovanie stavieb, mechanizácia, zemné práce, protipožiarne systémy. Miešanie farieb a omietok. Predaj a dovoz stavebného materiálu.

Hlavná 45 , Vozokany

IGLASS spol. s r.o.

Stavebná výroba a výroba izolačných skiel. Výstavba a rekonštrukcia bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb.

Michalská 63 , Markušovce

​Drevotrend Slovakia

Drevárska výroba, stavebno-stolárska výroba. Dvere, okná, obklady, schody, záhradný nábytok, drevostavby - záhradné chatky, domy a chaty.

Kalinovská 1493 , Krásno nad Kysucou

EL & MAR, spol. s r.o.

Výstavba, prestavba a rekonštrukčné práce občianskych, bytových a komerčných objektov. Novostavby rodinných domov na kľúč. Hrubé a dokončovacie práce.

Považanova 2 , Bratislava

Ventana Myjava, s.r.o.

Stavebné práce - rekonštrukcie a prestavby, zatepľovanie, obnova bytových domov, prenájom lešení. Stavebný dozor. Predaj a prenájom bytov.

Pakanská 1136/12 , Myjava

JK projekt, s.r.o.

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

Kalnická cesta 12 , Levice

LAUG - TECHNO - BAU spol.s r.o.

Stavebná firma. Projekcia, rekonštrukcie podkrovia a bytových jadier. Predaj stavebnín, svietidiel, stierok, tepelných izolácií, podláh. Sadrokartón, tepelné izolácie ISOVER, fólie, stierky.

Železničná 7058 , Trenčín

4 H s.r.o. - Stavebná firma

Stavebná firma - stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie, interiérové a exteriérové úpravy, autodprava, zemné práce.

Hraničná 16 , Bratislava

BETPRES, s.r.o.

Výstavba nových objektov, rekonštrukcia starých budov použitím moderných technologických postupov. Zemné, murárske, tesárske, stolárske práce, debnenie, elektroinštalácie, pokládka dlažby, maliarstvo.

Boženy Němcovej 1698 , Vranov nad Topľou

BLS com. s.r.o.

Stavebná činnosť. Realizácia stavieb v oblasti pozemného staviteľstva, ale aj vodohospodárske, inžinierske a líniové stavby. Realizácie stavieb na kľúč. Prenájom stavebných mechanizmov a strojov.

Magnezitárska 5 , Košice

Jozef Balala - Stavebná činnosť KELTEX

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, bytov a chát, murárske a tesárske práce, obklady, dlažby, sadrokartón, montáž CETRIS, zatepľovanie budov, práca s kameňom, pokladanie zámkovej dlažby.

Osvienčimská 1718/10 , Trenčín

Ján Danis - Bádoš

Stavebná firma. Odborné maliarstvo a natieračstvo, stierky, omietky, drobné murárske práce a rekonštrukcie interiérov, vodoinštalačné práce, búracie a čistiace práce, odborné poradenstvo.

Tovarenska 9 , Bratislava

KOLEK, s.r.o.

Výstavba a rekonštrukcia, výroba a doprava betónových, asfaltových zmesí, doprava stavebného materiálu, fasádne, búracie, výkopové, zemné práce, zatepľovanie, stolárske, zámočnícke, klampiarske práce.

Mikušovská cesta 5319 , Lučenec

Milan Condík - stavebné práce

Renovácie domov, bytových jadier, obklady, dlažby, murárske práce, maľovanie, búracie práce, zatepľovanie domov, obklady prírodným kameňom, pokladanie plávajúcich podláh, Montáž sádrokartónov.

Malý Čepčín 121 , Malý Čepčín

T&N group - Business company s.r.o.

Výroba a montáž hliníkových konštrukcií. Výroba a montáž rámových a bezrámových presklení. Výroba a montáž garážových a priemyselných brán, mreží, roliet a žalúzií.

Námestie svätej Anny 20B/7269 , Trenčín

UNIOS s.r.o.

Poskytovanie komplexných služieb v stavebníctve – stavby na kľúč. Uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác. Zatepľovanie stavieb.

Jesenského 3630 , Zvolen

Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB

Stavebné práce a poradenstvo, zhotovenie fasádnych a interiérových malieb a náterov, elektroinštalácia rozvodov NN a VN, revízne skúšky projektov, dodávka a montáž okien.

Železničiarska 4 , Prešov

BSS, spol. s r.o.

Realizácia novostavieb, občianskej a bytovej výstavby, rodinných domov. Rekonštrukcie a opravy.

Rebarborova 47 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk