Stavby - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Stavby (4688)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

T mont, s. r. o.

Miešanie fasádnych a interiérových farieb, omietok BASF, predaj zatepľovacích materiálov, zatepľovanie budov, bytových domov, výmena okien.

Centrum 25/30 , Považská Bystrica

AMIN - PRO s.r.o.

Fúkané izolácie, sadrokartón.

Haburská 25, 25 , Bratislava

Stiro s.r.o.

Zemné a výkopové práce, stavebná činnosť, rekonštrukcie, lešenie, debnenie, požičovňa mechanizácie.

Na Výslní 3/B , Bratislava

ALLWINT spol. s.r.o.

Stavebná firma - murárske práce, montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení, upratovacie práce, montáž sadrokartónových priečok a podhľadov, maliarske, natieračské a lešenárske práce.

Kolárovice 483 , Kolárovice

REMU s.r.o.

Stavebné práce na klúč. Výstavby rodinných domov a ich rekonštrukcie. Výroba a montáž certifikovaných betónových plotov.

Nová cesta 97/6 , Pusté Úľany

D O A S, a.s.

Prenájom skladových priestorov a odstavných plôch, správa nehnuteľností, stavebná činnosť, inžiniering, prenájom debnenia, poradenstvo. Predaj nehnuteľností.

Košická 5590/56 , Bratislava

MV staving, a.s.

Komplexné stavebné, projektové a technické práce súvisiace s dodávkou stavieb, vrátane prípravy územia. Občianske, bytové a priemyselné stavby. Prenájom stavebných mechanizmov, rekonštrukčné práce.

Hviezdoslavova 2 , Prievidza

BAPAS s.r.o.

Stavebné práce - zemné a výkopové práce, demolačné a búracie práce , terénne a planirovacie úpravy, doprava sutín, štrkov, pieskov, zeminy, pokládla asfaltových kobercov, výstavba chodníkov.

Osloboditeľov 1 , Spišská Belá

STROJ-MAX s. r. o.

Stavebná firma - stavby domov na kľúč, zemné práce, zrovnávanie terénu, kopanie základov, pivníc, oporných múrov. Predaj a dovoz štrku a dreva.

Cintorínska 183 , Lednické Rovne

FAMILY HOUSE, s.r.o.

Stevebná spoločnosť, výstavba domov, projektovanie. Stavba domu od holodomu až po dom na kľúč na západnom Slovensku, v okruhu 100km od Dunajskej Stredy. Katalógové projekty aj individuálne.

Radničné námestie 1-2 , Dunajská Streda

MK Design, s. r. o.

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, sadrokartónové práce, stierkovanie, maľovanie, štruktúrne omietky, fasádne farby, zateplovanie. Tapetovanie, interiérový dizajn.

Vajnorská 142 , Bratislava

DD MONT s.r.o. - stavebná firma

Výroba a montáž drevodomov, tesárske, klampiarske, pokrývačské práce, šalovanie, stavba altánkov a prístreškov, nadstavby bytových domov, zatepľovanie budov, montáž strešných okien.

Strelkova 1 , Bratislava

Gamax s.r.o.

Zabezpečenie podlahových riešení rodinných domov, priemyselných budov, bytových komplexov, zdravotníckych zariadení a športovísk. Rekonštrukcie a stavebné práce.

Braneckého 20 , Nitra

Milan Turis GREENHAUS - stavebná firma

Stavebná firma - stavby na kľúč, nízkoenergetické domy, pasívne domy, základy na penovom skle, činnosť stavbyvedúceho. Rekuperácia, centrálny vysávač, tepelné čerpadlá, podlahové kúrenie.

Bretejovce 100 , Bretejovce

ODT-mont s.r.o.

Stavebné práce. Predaj vonkajšich aj vnútorných žalúzií, sieťok interiérových dverí a obložkových zárubní, obložky na oceľové zárubne, kamenný koberec, kamenný ohybný obklad, striešky.

Dobronivská cesta 8 , Zvolen

Ladislav Varga - ELSTAV

Rekonštrukcie bytových jadier, montáž a demontáž sanity, rekonštrukcie bytov, domov, bytových rozvodov, murárske práce, omietky, maľby, sadrokartóny, zatepľovanie. Búracie práce a demontáže.

Gagarinovo námestie 5 , Košice

DOM-OV Slovensko, s.r.o.

Stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá vám postaví dom na mieru. Nízkoenergetické domy, domy na kľúč a montované domy. Projekcia a realizácia rodinných domov a technických zariadení budov.

Mäsiarska 64 , Košice

Ceptron s.r.o. - stavebná firma

Stavebná firma zaoberajúca sa kompletnými stavebnými prácami, prerábaním.

Mäsiarska 50 , Košice

Marián Švindutka - PETRO STAV

Stavebné práce, čistenie a ochrana povrchov.

SNP 15 , Martin

Prolive, s.r.o.

Stavba rodinných domov, rekonštrukcie objektov, bytových jadier, zatepľovanie budov, stavba krovov. Búranie a podchycovanie konštrukcií, montáž sadrokartónu, strešných okien, obkladačské práce.

Bukovinka 10 , Podkriváň

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk