Stavebné služby (26547)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Elektrorevízie Marek Sajko

Revízie elektrických zariadení, inštalácií, bleskozvodov, ručného náradia, spotrebičov... Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických bez obmedzenia napätia. Oblasť pôsobenia: západné a stredné Slovensko. Termovízia, revízie VN, elektroinštalácie NN, opravy, vyhľadávanie porúch na el. vedení.

Predmestská 1 , Žilina

Keter Construction Company s. r. o.

Ponúkame čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu vášho obytného priestoru, obnovu starého a realizáciu nového. A tiež výstavbu rodinných domov, ako klasickým spôsobom výstavby, tak aj kopulovitých. Vopred máme možnosť vyhotoviť vám projekt, kde zohľadníme všetky vaše predstavy. Naša spoločnosť sa už viac ako 10 rokov zaoberá rôznymi druhmi opráv a výstavbou rodinných domov vrátane jedinečných architektonických riešení v podobe kupolových domov. Naše skúsenosti sú veľmimnohostranné. Od malých rekonštrukčných prác až po výstavbu chatových osád, testovanie nových inžinierskych systémov, alternatívnych zdrojov elektrickej energie a nových foriem energeticky účinnej výstavby. KVALITNE STAVBY DOMOV NA KĽÚČ A PROFESIONÁLNE REKONŠTRUKCIE S TROJROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame kompletné stavebné služby od výstavby domov na kľúč po rekonštrukcie čiastočne a malé. Naša špecializácia zahŕňa drevodomy a klasické domy. S dlhoročnými skúsenosťami a tímom profesionálov garantujeme kvalitu každého projektu.

Mlynské nivy 4962/54 , Bratislava-Staré Mesto

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá hydroizoláciou – asfaltové pásy, fóliové systémy (FATRAFOL, SIKA), kanadská a talianska tekutá striekaná guma – ako aj tepelnou izoláciou plochých striech. Poskytujeme tiež pokrývačské, klampiarske služby, montáž strešných krytín, rekonštrukciu striech. Sme odborníci na ploché strechy.

Mgr. Miroslav Garaj - GARY

Nákup a predaj starožitností a pozostalostí: šperky, hodinky, hodiny, obrazy, sošky, striebro, fajansa, kuriozity, úžitkové i okrasné predmety, nábytok. Na vaše požiadavky, ponuky, či otázky budem rád reagovať. Stretnutie dohodnúť po telefonickom dohovore, najlepšie deň vopred!!!

Trnavské mýto 1 , Bratislava

Vladimír Nosaľ - kamenárstvo

Spracovanie prírodného kameňa rôznych materiálov, výroba náhrobných pomníkov rôzneho druhu, panelových hrobiek, čistenie pomníkov a prezlacovanie písma.

Čsl. letcov 18 , Ľubotice

Internorm s. r. o.

Spoločnosť Internorm s viac ako 92-ročnou tradíciou na trhu Vám ponúka kvalitné produkty rakúskej výroby – okná, vchodové dvere, zdvižno-posuvné dvere a príslušenstvo, vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy, množstvo high-tech a hight-design inovácií, ktoré stanovujú celoeurópske kritéria v oblasti okien. Všetky Internorm produkty sú vyrobené 100% made in Austria.

Galvániho 15B , Bratislava

Eduard Lichka

Kompletné upratovanie domov a nehnuteľností. Proti-kĺzavé úpravy podláh.

Antonína Procházky 32 , BRNO

STAVEBNINY A-gips, s.r.o.

Predaj a prenájom malej stavebnej techniky, náradia a príslušenstva pre stavbu, poradenstvo.

Prievidzská 68 , Handlová

A - gips, s. r. o.

Zatepľovanie budov, montáž sadrokartónu, pokládka obkladov a dlažieb.

Ligetská 4 , Handlová

EkoSolarWind, s.r.o.

Predaj kolektorov, bojlerov, fotovoltaiky, veterných elektrární, kotlov, hybridných systémov.

Mierová 64/2 , Humenné

LODRIM, s.r.o.

Autolaky, korekčné perá, plnenie sprejov. Miešanie interiérových, fasádnych farieb a omietok.

Sv. Cyrila a Metoda 3418/9 , Vrútky

SPAIM, s. r. o.

Predaj strešných materiálov, sklolaminátových krytín ELYONDA a presvetľovacích profilov ELYPLAST, polykarbonátových komôrkových dosiek LEXAN a polykarbonátových trapézových profilov SUNTUF.

Karpatská 3491 , Trenčín

Kamenárstvo-Snopko, s.r.o.

Prevádzkovanie kamenárstva - výroba pomníkov a hrobov, doplnkov do interiérov rodinných domov, bytov, obchodov, kancelárskych a reprezentačných priestorov.

Podlavická cesta 85 , Banská Bystrica

Ing. Pavol Andreánsky - predaj bytového textilu

Predaj metrového, bytového, kusového textilu, kobercov a garniží.

Letná 36 , Spišská Nová Ves

Maliarske práce - Hermanský

Maliarske práce - maľovanie stien (interiér), odborné poradenstvo a pomoc pri výbere kvalitnej a trvácnej farby. Natieračské práce - stierkovanie (benátska štuka, plastické štruktúrované aplikácie).

Damborského 6 , Bratislava

Milan Kučera

Kompletná Elektroinštalácia Elektrikárske práce

233 , Častkov

DOMINART s.r.o.

Výroba nábytku na mieru. Kuchyne, vstavané skrine, kancelársky nábytok, nábytok do domácností.

Brezová 5086/27 , Banská Bystrica

LINE SLOVAKIA s. r. o.

Zariaďovanie interiérov, stavebno - rekonštrukčné práce a technická údržba objektov, kancelársky nábytok.

Konopná 3200/3 , Chorvátsky Grob

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Stavebníctvo a remeselné práce v Katalógu Azet.sk