Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svietidlá a osvetlenie (804)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

SIBEKA GROUP s. r. o.

Plotové štúdio - predaj štiepených plotových tvaroviek, kamenných a kovaných plotov, brán, záhradná architektúra. Svietidlá, markízy, rošty, nábytok.

Bardejovská 44 , Prešov

TONEX PLUS s.r.o.

Stavebniny - predaj stavebného materiálu. Veľkoobchodný predaj sanitárneho vybavenia, obklady, dlažby, podlahová krytina pre kúpelne a kuchyne.

Dunajské nábr. 1152 , Komárno

AB - COM SHOP, s.r.o.

Predaj - digitálne satelity, svietidlá, konzoly, meracia technika, PC, TV, pokladničné systémy, kancelárska technika, pamäte, software, foto, video, spotrebná elektronika, mobily, GPS, notebooky.

Gogoľova 1 , Topoľčany

Ing. Anton Béreš - LANTERN

Predaj svietidiel svetových značiek a elektroinštalačného materiálu - vypínače, zásuvky, predlžovačky. Montáž svietidiel. Poradenstvo v oblasti osvetlenia.

Sládkovičova 1682 , Bánovce nad Bebravou

BENALEX PLUS, s.r.o.

Vývoj a predaj hliníkových profilov pre LED osvetlenie. LED pásy, svietidlá, žiarovky, príslušenstvo, hviezdne nebo.

Elektrárenská 1 , Bratislava

SANDOLUX s.r.o.

Predaj svietidiel - stojanové lampy, stolové lampy, nástenné a stropové svietidlá.

Okružná 3 , Michalovce

CODE, s.r.o.

Predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky, spotrebnej elektroniky - počítače, notebooky, príslušenstvo, kopírky, tlačiarne, malé spotrebiče, audio a video.

Vajanského 394 , Kysucké Nové Mesto

SIMOTRADE SLOVAKIA s.r.o.

Predaj kancelárskych, uličných, priemyselných, núdzových a nemocničných svietidiel, downlightov, LED svietidiel, osvetľovacej techniky, komponentov a svetelných zdrojov.

Považská 16/A , Nové Zámky

ELCONT spol. s r.o.

Predaj elektroinštalačného materiálu. Predaj interiérových a exteriérových, priemyselných svietidiel, svetelných zdrojov, solárnych svietidiel, ventilačných systémov, teplovzdušných ohrievačov.

Družstevná 10A/5564 , Komárno

Müller a Müllerová, s.r.o.

Predaj batérií, svietidiel a ručných svietidiel, žiaroviek a žiariviek, holiacich strojčekov, písacích potrieb, lepidiel, sviečok, predĺžovacích prívodov, záznamových médií.

Novozámocká 232/ZA , Ivanka pri Nitre

GENERI SLOVAKIA, s.r.o.

Výroba a distribúcia nevýbušných elektrických zariadení, nevýbušných svietidiel, doprovodných tepelných systémov, ochranných skríň.

Záhorácka 100 , Malacky

SCAME-SK, s.r.o.

Predaj a distribúcia elektrických komponentov - spínače a zásuvky, vidlice a zásuvky, bubny, alubox, rozvodnice, rozvádzače, krabice, spínače 160A, svorkovnice, viazacie pásky, vývodky.

Nábrežie Oravy 628/3 , Dolný Kubín

BIBO elektro, s.r.o.

Predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel - káble, vodiče, trubky, lišty, svietidlá, stolové lampy, žiarovky, úsporné a led žiarovky, trubice, baterky, predlžovačky, domové spínače a zásuvky.

Štúrova 52 , Hlohovec

ROTEX ELEKTRO s.r.o.

Predaj elektrických a energetických zariadení, meracej a regulačnej techniky - bleskozvody, elekroinštalačný materiál, káble, izolátory, napájacie zdroje, klimatizácia, LED svietidlá, rozvádzače.

SNP 77 , Stará Turá

Ing. Zdeněk Kleprlík - VESTE GLASS

Výroba a predaj svietidiel. Krištáľové lustre a dizajnové svietidlá - stropné a nástenné krištáľové svietidlá, stojace lampy, stolné lampy na osvetlenie a dizajn interiérov.

Dědinova 2011/19 , Praha

BELLA - ELEKTRO, s.r.o.

Výroba elektrorozvádzačov, elektroinštalácie, elektromontáže, predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

Borbisova 2 , Liptovský Mikuláš

Nábytok Halász

Výroba a predaj nábytku - kuchyne, obývacie steny, vitríny, spálne, postele, matrace, nočné skrinky, pohovky, sedacie súpravy, detský a študentský nábytok, kancelársky nábytok a kancelárske stoličky.

Nitrianska 1750/51 , Šaľa

Cb elektro s.r.o.

Veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom, svietidlami, káblami, meracími prístrojmi. Ističe, káble, rozvodnice, ventilátory, bojlery, digestory, teplomery, termostaty, antény.

Krivá 25 , Košice

TECHNOPLUS ELECTRIC s. r. o.

Predaj elektrických náhradných dielov pre bielu techniku, výroba a dodávka elektrických výhrevných špirál a regulačných prvkov pre priemyselné prevádzky.

Urxova 361 , Práznovce

OMS, a.s.

Výrobca a dodávateľ LED osvetlenia do vyše 120 svetových krajín, zameraný na technologické inovácie a rešpekt k životnému prostrediu.

Dojč 419 , Dojč

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Svietidlá a osvetlenie v Katalógu Azet.sk