Tepelná technika (1024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Thermo-control SK s. r. o.

Predaj termostatov - príložné termostaty, programovateľné, manuálne aj bezdrôtové typy termostatov, systém bezdrôtových termostatov, podlahové vykurovanie, smart home, magnetické filtre, el. čerpadlá.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Thermo-control.sk

Internetový predaj termostatov, obehových čerpadiel a príslušenstva, podlahového vykurovania a domácej automatizácie.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Ivan Kostura - chladenie a klimatizácia

PORADENSTVO + PROJEKCIA + PREDAJ + MONTÁŽ + SERVIS CHLADIARENSKÝCH - MRAZIARENSKÝCH - KLIMATIZÁČNÝCH ZARIADENÍ, Chladničiek a mrazničiek vybraného typu a výrobcu. Gastro zariadení vybraného typu a vyrobcu. Plnenie AUTOKLIMATIZACII..................

Partizánska 22 , Bardejov

EUROPLAN, spol. s.r.o.

Dodávka a projektovanie systémov vykurovania, chladenia, zdravotechniky a solárnych systémov. Dodávka, poradenstvo a servis víriviek a sáun.

Vajnorská cesta 6 , Ivanka pri Dunaji

Colt International s.r.o.

Technické zariadenie budov tretej generácie, servis a predaj - klimatizácia, protipožiarna ochrana, vetranie, vykurovanie, slnolamy a technika denného svetla. Rekonštrukcie budov, fasád.

Haanova 12 , Bratislava

Krby-pece-krupina.sk

Internetový predaj vykurovacej techniky - krby, pece, kotly, radiátory, nerezové dymovody.

Kopanice 1276 , Krupina

TECHNOKLIMA, spol. s r.o.

Predaj chladenia a klimatizácie - chladiče a externé kondenzátory, lamelové výmenníky tepla, plášťovo - rúrové výmenníky tepla, zberače, ventily, odlučovače a iné súčiastky.

Líščie údolie 88 , Bratislava

Otrade.biz

Internetový predaj ventilačných turbín Edmonds, predaj klimatizácií, čerpadiel, hadíc a príslušenstva, vzduchotechnických jednotiek.

Banícka 170/7 , Prievidza

4heat s.r.o.

Riešenie vykurovania hál - plynové a teplovodné ohrievače vzduchu, tepelné čerpadlá vzduch-vzduch, kotly, adiabatické chladenie. Poradenstvo, náhradné diely a servis. Pre domácnosti dodávame tepelné čerpadlá vzduch-voda a vetranie (rekuperácia tepla) s dodávkou potrubia. Komplexný prístup: konzultácie - projektovanie - dodávka - servis.

Za Farou 51 , Troubsko

Ján Hamran - HAMRAN - vykurovacie systémy

Vypracovanie dokumentácie a projektu stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb. Predaj a montáž vykurovacích a solárnych systémov, rozvod vody a kanalizácie, tepelné čerpadlá.

Moyzesova 6 , Nové Zámky

František Pomietlo - KRBY WALFER

Predaj krbových vložiek, komínových zostáv, piecok, sporákov, záhradných grilov, krbového príslušenstva, izolačných dosiek, dymovodov, ponuka realizácie komínov a krbov.

Gelnická 2 , Košice

Krbyeshop-w.sk

Internetový predaj krbových vložiek, komínových zostáv, piecok, sporákov, záhradných grilov, krbového príslušenstva, izolačných dosiek, dymovodov, ponuka realizácie komínov a krbov.

Vojenská 1332/3 , Košice

Ing. Oskár Malatinský - TEMATECH

Predaj tovaru a technické poradenstvo v oblasti vykurovacej techniky.

Viktoríniho námestie 13 , Trnava

Bioflame.sk

Predaj moderných krbov a kachlí, ktoré sú bezpečné a ľahko usporiadateľné v akomkoľvek priestore. V našej ponuke nájdete biokrby, elektrické krby, plynové krby, záhradné ohniská a grily, príslušenstvo ku krbom a mnohé iné interiérové dekorácie ako stojany na víno či dekoračné obklady do interiéru aj exteriéru.

Ulica Mieru 299 , Lučenec

ENBRA SLOVAKIA s.r.o.

Predaj a výroba kotlov, krbov a kachiel, tepelnej techniky, armatúr, merania a regulácie, poradenstvo.

Zvolenská cesta 29 , Banská Bystrica

Jaroslav Vašik - krby, kotly, pece

Realizácia, návrhy a montáž krbov, kozubov, kachľových pecí z dodaného materiálu, sporákov. Predaj a poradenstvo.

Čemernianska 47 , Vranov nad Topľou

Eshop.v-system.sk

Internetový predaj elektrických vykurovacích káblov pre podlahové kúrenie, ochrana odkvapov a potrubí proti zamŕzaniu, mechanické, elektronické a priemyselné regulátory, hladinové spínače.

Duklianskych hrdinov 47/651 , Malacky

Kotlikykotliny.sk

Lacné kotlíky na guláš, kotlíkové súpravy, zabíjačkové súpravy, kotlíkové súpravy na veľké akcie a súťaže vo varení kotlíkového gulášu, horáky, stojany na kotlíky. Internetový predaj kotlov a kotlín - kotlíkové súpravy, trojnožky a stojany, horáky, pokrievky, panvice na grilovanie a súpravy, palice na opekanie, varechy.

Reca 645 , Reca

Euroklíma, s.r.o.

Predaj a montáž klimatizácie, odvlhčovačov, chladiarenských zariadení, tepelných čerpadiel, zdravotechniky a ventilátorov. Záručný a pozáručný servis, opravy, správa zariadenia. . Poradenstvo, obhliadky priestorov, vypracovanie cenovej ponuky. Spoločnosť Euroklíma, s.r.o. je na trhu od 2004. Veľkoobchod klimatizačnej techniky VIVAX.

Ivánska cesta 10 , Bratislava

Jozef Hurný - servis plynových spotrebičov

Predaj, montáž a servis - kotly, kúrenie a vykurovacia technika.

Zimná 10 , Košice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Tepelná technika - internetové obchody v Katalógu Azet.sk