Údržba zelene - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Údržba zelene (661)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Ing. Ivan Sobôtka - GARDEN DESIGN

Návrh a realizácia okrasných záhrad, údržba okrasnej zelene. Predaj - hnojivá, listnaté a ihličnaté stromy a kry, ovocné dreviny, trvalky, skalničky, okrasné trávy, letničky, substráty, trávne osivá.

Priemyselná 4 , Hliník nad Hronom

Ing. Marcel Trnovský - SAGARMATHA Co.

Kurzy a školenia - rez stromov, statické zaistenie korún stromov, výsadba stromov, stromolezectvo a iné. Ošetrovanie stromov, výsadba a presádzanie stromov, asanácia stromov.

Bernolákova 334/25 , Bánovce nad Bebravou

Technické služby mesta Partizánske, spol. s r.o.

Vykonávanie jednoduchých stavieb, prevádzka a údržba osvetlenia, parkovísk, trhovísk, verejných WC, komunikácii, výsadba zelene, tepelné hospodárstvo, likvidácia odpadu. Doprava a mechanizácia.

Nemocničná cesta 979/1 , Partizánske

Terra Green, s.r.o.

Záhradnícke služby, realizácia okrasných záhrad, zakladanie, úprava a údržba okrasnej zelene, aranžérske práce a výzdoba interiérov. Kvetinárstvo - predaj rezaných, črepníkových a umelých kvetov.

SNP 684/88 , Trenčianske Teplice

EKOLAS, s.r.o.

Dovoz produktov v oblasti komunálnej hygieny, poľnohospodárstva a chemickej výroby. Obchod s deratizačnými, dezinsekčnými prípravkami. Sadové úpravy. Tvorba a údržba zelene. Komunálna hygiena.

Poľná 11/2 , Jaslovské Bohunice

Ľubomír Jarábek - JARDEN

Výsadba trávnikov, tvorba záhradných jazierok, dekorovanie záhrad, celoročná a jednorazová údržba záhrad a zelene, predaj záhradného nábytku. Rekonštrukcia vinných pivníc.

Červený Hrádok 3 , Červený Hrádok

Ing. Dalibor Macho - PLANTERRA

Záhradnícka činnosť - terénne úpravy, dovoz zeminy a jej rozloženie, pokládka tráv. kobercov, dovoz a sadenie rastlín, návrh a realizácia jazierok, menších záhradných stavieb a interiérovej zelene.

Valča 79 , Valča

AGROS Moravia spol.s r.o. - Okrasné záhrady

Projektovanie, navrhovanie a realizácia okrasných záhrad, údržba zelene. Montáž a predaj závlahových systémov, umelých živých plotov.

Kudlov 118 , Zlín

JAKOS a.s.

Výroba ekologických hnojív a zámkovej dlažby, zatrávňovanie, výsadba okrasných drevín, kúpa poľnohospodárskych produktov.

Kostolište 120 , Kostolište

Ružinovský podnik verejno - prospešných služieb, a.s.

Čistenie komunikácií, chodníkov a verejných priestranstiev, údržba zelene, prevádzka a údržba detských ihrísk a pieskovísk. Odvoz stavebného a komunálneho odpadu v kontajneroch.

Mlynské Luhy 19 , Bratislava

TRÁVNIK, s.r.o.

Pokládka trávnika, údržba zelene, terénne úpravy, montáž zavlažovacích systémov. Predaj trávnatých kobercov.

Gelnická 5 , Košice

Záhradníctvo Green Žilina, s.r.o.

Realizácia záhrad, zakladanie trávnikov, kompletná starostlivosť o trávniky, presádzanie vzrastlých stromov, mobilná zeleň, realizácia jazierok.

Na Šefranici 1227/27 , Žilina

Daniel Stranovský - PROFI GREENKEEPER

Komplexná starostlivosť o trávniky počas sezóny - okrasné záhrady fyzických osôb, trávnaté plochy a okolia firiem. Predaj rozličných záhradkárskych potrieb.

Dolné Dubové 221 , Dolné Dubové

Ing. Zuzana Dobrotinová TREE DESIGN

Návrh a realizácia okrasných záhrad, parkov, terás, zimných záhrad a interiérovej zelene - projektovanie, vizualizácia, projektová dokumentácia. Montáž a predaj závlahových systémov, údržba zelene.

Blahútova 34 , Chorvátsky Grob

Ing. Zoltán Nagy - GRAND GARDEN

Záhradná architektúra - profesionálny záhradný dizajn, projektovanie záhrad, realizácia a celoročná údržba záhrad, odborné poradenstvo.

Lesná 1563/11 , Veľký Meder

Marian Mariančík - záhradník

Záhradnícke práce - ošetrovanie porastov proti škodcom, zavlažovanie, kosenie, hnojenie, strihanie kríkov, drevín a ovocných stromov.

Žakarovce 82 , Žakarovce

Ing. Jozef Formánek JOFO - záhradnícke služby

Výrub a orezávanie stromov, likvidácia pňov a drevnej hmoty, úpravy terénov a údržba zelene, založenie vodnej plochy z kvalitnej fólie vrátane výsadby vodného biotopu, montáž závlahových systémov.

Cabaj 762 , Cabaj - Čápor

Záhradník Jaro

Komplexné záhradnícke služby. Realizácia a údržba sadových úprav, záhrad, rez ovocných a sadových drevín. Výsadba zelene, skalky, jazerá, vodopády, starostlivosť o rastliny v interiéroch.

Hlboká 3955/5 , Banská Bystrica

Ing. Stanislava Furiková - OPTIMAS - údržba zelene

Zakladanie a údržba zelene. Záhradnícke a sadovnícke práce.

Švantnerova 11 , Bratislava

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Návrh, realizácia a údržba zelene, záhrady na kľúč, tvorba jazierok, závlahové systémy, výruby stromov, frézovanie pňov a zimná údržba.

Zlatovská 2205 , Trenčín

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Údržba zelene v Katalógu Azet.sk