Údržba zelene - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Údržba zelene (661)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Ošetrovanie stromov, výsadba stromov, presádzanie stromov, výruby. Sadové úpravy a záhradnícke práce. Suché múriky, kamenné prvky. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia.

Royova 2 , Bratislava

GREEN GALLERY, s.r.o.

Navrhovanie a následná realizácia a údržba záhrad - kosenie, ošetrovanie, hnojenie, striekanie. Predaj okrasných drevín, stromčekov, sadeníc, trvaliek, ozdobnej keramiky.

Dolný Štál , Dolný Štál

Záhradníctvo pod Urpínom

Predaj okrasných drevín, skalničiek, trvaliek, ovocných stromov, rašeliny, substráty, hnojivá, prostriedky na ochranu rastlín. Doplnkový sortiment - záhradná keramika.

Timravy 1451/15 , Banská Bystrica

BELIBA, s.r.o.

Záhradnícke a sadovnícke služby. Zemné práce, modulácia terénu, terénne úpravy vo svahu, údržba záhrad a verejných zelených plôch, výsadby rastlín, zimná údržba chodníkov, tvorba aranžmánov z kvetov.

Nálepkova 22 , Bernolákovo

Kosenie-pb.sk

Kosenie záhrad a pozemkov v Bratislave a okolí.

Družobná 69 , Bratislava

AREA Šamorín, s.r.o.

Údržba verejnej zelene, mestských komunikácií, verejného osvetlenia, prevádzkovanie pohrebnej služby.

Bratislavská ulica 88 , Šamorín

Pavol Miko - FLORIMA

Návrh a realizácia okrasných záhrad, trávnikov, jazierok, skaliek. Údržba trávnikov, závlah, jazierok, rez živých plotov, odborný rez okrasných drevín, tvarovanie drevín.

Ľaliová 2 , Nitra

Martina Silberová - upratovanie

Pravidelné a príležitostné upratovanie - vysávanie, čistenie podláh, žehlenie, čistenie a dezinfekcia, umývanie kuchynského riadu, utieranie prachu, leštenie nábytku. Sezónne práce v exteriéri.

Pod Stráňou 8 , Banská Bystrica

Mestský podnik služieb spol. s r.o.

Údržba a úprava parkov, trávnatých plôch a verejných priestorov, činnosť správcu trhoviska, upratovacie a čistiace práce, ponuka nebytových priestorov.

Hviezdoslavova 477 , Senica

TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o.

Starostlivosť o verejnú zeleň, realizácie záhrad, letná a zimná údržba miestnych komunikácií, verejné osvetlenie, revízie elektro, správa športovísk, správa bytového fondu.

Alexandra Dubčeka 45 , Žiar nad Hronom

Ladislav Laššo - realizácia záhrad

Úpravy, realizácie a rekonštrukcie záhrad, terénne návrhy, vysadenie rastlín a trávnikov, mulčovanie, realizácia skaliek, jazierok a suchých múrikov, strihanie ovocných a okrasných rastlín.

Skačany 258 , Skačany

ProfiCorp s.r.o.

Stavebné práce (zatepľovania, sanácie), búracie práce, umývanie okien, nátery fasád, maľovanie reklám na fasády, pílenie častí stromov, montážne a demontážne práce, rekonštrukčné a pokrývačské práce.

Trenčianska 64 , Bratislava

MANISY, s. r. o.

Upratovacie služby - vysávanie, zmývanie podláh, čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení, umývanie okien, tepovanie kobercov, úprava vonkajších priestorov.

L. Novomeského 2701/19 , Pezinok

Karpatský záhradník s. r. o.

Údržba záhrady, údržba exteriéru firmy, zelene a chodníkov, zazimovanie, odpratávanie snehu a jarná generálka.

Karpatské námestie 10A , Bratislava

Garden PRO s.r.o.

Založenie trávnika, realizácie záhrad na kľúč, výsadba okrasných stromov, zemné práce, modelovanie terénu, odvoz odpadu, čistenie záhrad a domov, starostlivosť o záhradu, autodoprava.

Orechová 955/15 , Slovenský Grob

Lpland - záhradnícka činnosť

Projekcia záhrad, závlahové systémy, úprava terénnu, sanácia a ošetrovanie drevín, údržba zelene, zakladanie trávnikov, jazierka, pokládka dlažby, altánky a prístrešky, murované bazény.

Školská 1571/43 , Hriňová

ACK Gardener, s.r.o.

Záhradnícke služby - starostlivosť o záhradu, trávnaté plochy, stromy, kvetinové záhony a ostatnú zeleň. Údržba živých plotov, trávnika, drevín.

Smetanova 1635/9 , Trenčín

V-system s. r. o.

Návrh a realizácia záhrad - projekcia a realizácia sadových úprav, okrasné jazierka, fontány a potôčiky. Montáž závlahových systémov. Starostlivosť o zeleň, ošetrovanie proti burinám.

Železničiarska 1427/60 , Galanta

Peter Roško - Bonsai ateliér

Záhradná architektúra - závlahy, exteriérové stavby a údržby zelene, chemické ošetrenie drevín, komplexná starostlivosť o rastliny, tvarovanie rastlín, špeciálne rezy. Pokladanie dlažby.

Sobotište 274 , Sobotište

EKOLAS, s.r.o.

Dovoz produktov v oblasti komunálnej hygieny, poľnohospodárstva a chemickej výroby. Obchod s deratizačnými, dezinsekčnými prípravkami. Sadové úpravy. Tvorba a údržba zelene. Komunálna hygiena.

Poľná 11/2 , Jaslovské Bohunice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Údržba zelene v Katalógu Azet.sk