Údržba zelene - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Údržba zelene (661)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

ROTAVELE s.r.o.

Údržba a čistenie miestnych komunikácií, verejných plôch a zariadení, osadenie a údržba dopravného značenia, výsadba a údržba verejnej zelene, parkové úpravy, nakladanie s odpadmi.

Karpatské námestie 10A , Bratislava

Ing. Ivan Sobôtka - GARDEN DESIGN

Návrh a realizácia okrasných záhrad, údržba okrasnej zelene. Predaj - hnojivá, listnaté a ihličnaté stromy a kry, ovocné dreviny, trvalky, skalničky, okrasné trávy, letničky, substráty, trávne osivá.

Priemyselná 4 , Hliník nad Hronom

Isola Bella s.r.o.

Realizácia záhradných úprav. Návrhy a projekty záhradných úprav, predaj záhradného sortimentu. Pestovanie rastlín a kvetov. Údržba zelene v záhradách a parkoch.

Žitavce 149 , Žitavce

BIOKONZULT plus s.r.o.

Záhradná architektúra, realizácia automatických závlah, zakladanie parkov, parčíkov a verejnej zelene. Návrh jazierok, biobazénov, prírodných vodných plôch. Realizácia drevených záhradných stavieb.

Dolne Srnie 119 , Dolné Srnie

ŠVITKO, s.r.o.

Záhradnícke služby - údržba zelene, pestovanie okrasných rastlín a drevín, návrh a realizácia záhradníckych úprav, jazierok, potôčikov a závlahových systémov.

K. Sidora 99 , Ružomberok

Záhradníctvo AVP

Záhradníctvo, predaj rastlinného materiálu, realizácie sadovníckych úprav, projekcia sadovníckych úprav, závlah v 3D projektoch, zakladanie trávnikov. Sezónne i mimosezónne údržby záhrad.

Hlavná 465 , Horná Kráľová

Kvetinárstvo PLANTEA

Predaj rezaných a črepníkových kvetov, umelých kvetov a doplnkov. Realizácia kvetinovej výzdoby svadieb a eventov. Projektovanie, dizajn, realizácia a údržba exteriérovej a interiérovej zelene.

Poštová 4 , Bratislava

Mestský podnik služieb Žarnovica s.r.o.

Správa a údržba detských ihrísk a pieskovísk, cintorínov, mestských bytov pre mesto Žarnovica a pre spoločenstvá vlastníkov bytov.

Partizánska 1043/84 , Žarnovica

REAL GARDEN - realizácia záhrad

Návrhy, realizácie, rekonštrukcie a údržba záhrad. Profesionálna starostlivosť o trávnik, kosenie, odburinenie, odmachovanie, prevzdušňovanie.

Východná 677 , Východná

FINA rd, s.r.o.

Upratovacie a čistiace práce, čistenie výrobných hál a technológií, skladov, kancelárskych priestorov, údržbárske práce. Montáž solárnych a bezpečnostných fólií na sklá automobilov.

Studenohorská 25 , Bratislava

Ing. Zdeno Garčár - ATRIUM - záhradná architektúra

Projektová činnosť v oblasti záhradnej tvorby, montáž automatického zavlažovacieho systému. Údržba zelene, sadovnícke úpravy. Zakladanie nových plôch zelene, starostlivosť o trávniky.

Mýtna 3 , Stará Ľubovňa

Ing. Mgr. Zsolt Bankó - BANKO PLANT

Obnova a údržba zelene. Návrh a realizácia sadovníckych úprav, zavlažovacích systémov, záhradných jazierok. Predaj okrasných rastlín, substrátov, osiva, hnojív a doplnkového tovaru.

Rényska ulica , Dunajská Streda

Martin Cisár - GREEN LINE

Predaj a realizácia automatických závlah TORO, pokládka rolovaného trávnika, údržba parkov a okrasných záhrad. Projektovanie okrasných a úžitkových záhrad, reprezentačných plôch, mestských parkov.

Horné Orešany 448 , Horné Orešany

Ladislav Takács - záhradnícke služby

3D návrhy, projekty okrasných záhrad, exteriérov, vizualizácie na základe fotografie. Údržba a realizácia okrasných záhrad. Predaj okrasných drevín, pestovanie rezaných chryzantém.

Komárňanská 204/98 , Veľký Meder

SWM Group a.s.

Starostlivosť o mestskú zeleň, letná a zimná údržba komunikácií, verejnoprospešné čistiace práce, údržba fotovoltaických elektrární.

Ráztočná 8626 , Bratislava

SLOVCLEAN a.s.

Upratovanie a čistenie administratívnych budov, hotelov, zdravotníckych zariadení, tepovanie, čistenie kameňa, mramoru. Komunálne služby - starostlivosť o zeleň, kosenie.

Račianska 96 , Bratislava

Záhradnícke a rekreačné služby

Údržba mestskej zelene, detských ihrísk. Správa a prevádzka rekreačných zariadení. Prevádzkovanie pohrebníctva.

Švermova 45 , Banská Bystrica

Dalibor Drabik - Kosenie trávy a mulčovanie

Kosenie trávy, mulčovanie zelených plôch, hnojenie trávnika a odstránenie burín, strihanie živých plotov a porez drevnej hmoty.

Kračúnovce 373 , Kračúnovce

Martin Mikulaj - CARNIHERBA

Projektovanie, vizualizácia, návrhy a realizácia záhrad, úpravy terénov, údržba zelene, montáž zavlažovacej techniky, preprava substrátov.

Na vrátkach 15 , Bratislava

MR SERVIS spol. s r.o.

Deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia, údržba zelene, čistenie a upratovanie pre firmy a obyvateľstvo.

Mäsiarska 30 , Košice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Údržba zelene v Katalógu Azet.sk