Vodári - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Vodári (732)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Zásobovanie a dodávka pitnej vody, spravovanie kanalizácií, údržba.

Kožušnícka 4 , Trenčín

PreVaK, s.r.o.

Prevádzkovanie verejných kanalizácií, verejných vodovodov. Realizácia vodovodných a kanalizačných prípojok. Poradenstvo - čistenie odpadových vôd.

Jirásková 168/16 , Stará Turá

Urapo s.r.o.

Vodoinštalatérske, kanalizačné a klimatizačné práce. Výber zdrojov tepla, vykurovacích telies, materiálu rozvodového potrubia, spájanie rúr.

Brišovka 785 , Oravská Lesná

Dušan Titák

Montáž a servis rozvodov plynu, vody a kúrenia, revízie. Stavba a rekonštrukcia domov, zámočnícke a murárske práce, montáž sadrokartónu, maliarske a fasádne práce, pokladanie dlažby a parkiet.

Jaltská 19 , Košice

HYDROTERM spol. s r. o.

Vodohospodárske stavby - tepelné rozvody, vodovody, kanalizácie a čističky odpadových vôd. Vodoinštalatérske a kúrenárske služby.

Helsinská 17 , Košice

Jaroslav Hrebík - voda, kurenie, plyn

Poradenstvo, dodávky, montáž a servis v oblastiach inštalácií vody, kúrenia a plynu - vodovodné prípojky, plynoinštalácie. Zemné práce.

Veľký Lipník 218 , Veľký Lipník

Montgas, s.r.o.

Montáž a oprava plynových zariadení, projektovanie stavieb - plynové zariadenia, vykonávanie revízií plynových zariadení. Stavba vodovodov a kanalizácie, vodoinštalatérstvo.

Krušovská 1540 , Topoľčany

Juraj Lemešani - rekonštrukcie

Vodoinštalatérstvo. Montáž ústredného kúrenia na nízkotlakových zariadeniach. Montáž a opravy prípojok a domových plynovodov na zemný plyn. Rekonštrukcie domov a bytov.

Kráľovce 175 , Kráľovce

Peter Pažitný - FITTER

Vodoinštalatérstvo a kúrenárske práce, prípravné práce pre stavbu. Predaj sanitárneho vybavenia a inštalatérskeho materiálu.

Pribinova 76 , Hlohovec

ROSTA s.r.o.

Realizácia a montáž tepelných zdrojov do 2 MW, dodávka a montáž technológie ÚK a TÚV v rodinných domoch a kotolniach s menším výkonom, vodoinštalácie.

Vrbovská 94 , Piešťany

Dušan Vacula - inštalatérske práce

Realizácia vodoinštalatérskych, plynoinštalatérskych a kúrenárskych prác - budovanie ústredného kúrenia, kotolní, repasovanie starších kotolní, rozvody plynu.

Blagoevova 22 , Bratislava

URANPRES, spol. s r.o.

Stavebná firma - dodávky geologických, bansko-stavebných, stavebných a vrtných prác, geologicko - geofyzikálne, banské, vrtné, geodetické, špeciálne zemné a stavebné práce, výroba reziva.

Fraňa Kráľa 2 , Prešov

MR plyn, s.r.o.

Výstavba plynovodov, vodovodov, kanalizácií. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených plynových zariadení.

Meškalská 6 , Sučany

Pavol Farkaš - stavebné práce

Stavebné práce - murárske, búracie, vodoinštalatérske, plynárenské, maliarske, kúrenárske a elektroinštalačné práce, montáž sadrokartónu a nábytku, zatepľovanie, revízne správy, obkladanie.

Švantnerova 9 , Bratislava

Andrej Mann - AGENTÚRA HANKA - upratovací servis

Upratovací servis. Sprostredkovanie brigády. Stavebné práce - vodoinštalačné a elektrikárske práce, maliarske a murárske práce, oprava a montáž nábytku, záhradkárske služby. Preprava mikrobusom.

Hrobákova 15 , Bratislava

Igor Minarovič - stavebné práce

Rekonštrukcie bytových jadier, bytov, montáž sadrokartónu, plynu, vody, zatepľovanie, zámočníctvo, klampiarstvo, brúsenie nástrojov.

Zelenečská 87 , Trnava

KLIMPOL, spol. s r.o.

Stavby na kľúč, rekonštrukcie - bytové jadrá, strechy, krovy. Vodoinštalácia, plyn, elektroinštalácia a revízie, zatepľovanie, montáž sadrokartónu, výmena okien, výroba dreva a reziva, klampiarstvo.

Nábr. J. Kalinčiaka 5 , Prievidza

Peter Račák - rekonštrukcie a prestavby

Rekonštrukcie bytov, obkladačské práce, elektroinštalácie a vodoinštalácie, murárske a maliarske práce, stolárske práce.

Starhradská 3220/4 , Bratislava

TREMEX, spol. s r.o.

Montáž meracej a regulačnej techniky pre teplovodné, horúcovodné, parné kotle a výmenníkové stanice. Montáž a opravy tlakových zariadení, vodoinštalatérstvo, kurenárstvo, zámočníctvo a poradenstvo.

Veľký Kolačín 39 , Nová Dubnica

RAVA GROUP, s. r. o.

Stavebná firma - výstavby rodinných domov, rekonštrukcie bytov a jadier, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, montáž plastových okien a žalúzií, montáž infračerveného vykurovania.

Pri Kaštieli 1146/5 , Tomášov

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Vodári, vodoinštalatéri v Katalógu Azet.sk