Vodári - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Vodári (725)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

NOVAK & NOVAK, s. r. o.

Inštalácia vykurovacích systémov do rodinných domov a prevádzkových budov. Vodoinštalácie, kanalizácie, podlahové kúrenie, tepelné čerpadlá, solárne systémy, strešné krytiny.

Kalinčiakova 8 , Pezinok

Viliam Janča - stavebné práce

Kompletná rekonštrukcia bytov, rodinných domov, interiérových aj exteriérových priestorov. Murárske, maliarske a rekonštrukčné práce, výmeny okien, dverí a podláh, elektroinštalácie, vodoinštalácie.

Studienka 534 , Studienka

Matúš Kmec - voda, plyn, kúrenie, solárne systémy

Riešenia pre vodoinštaláciu, kúrenie, podlahové kúrenie, solárne systémy, solárne panely a plynofikáciu rodinných domov, budov a kotolní. Návrh, opravy, montáž, revízie, tlakové skúšky. Návrh kúpelní.

Vyšná Voľa 72 , Vyšná Voľa

Roman Fábry - PRONDY Interiers

Murárske, stavebné a zatepľovacie práce - prerábanie bytových jadier, obklady a dlažby, stierky, omietky, demontáže a búranie, vodoinštalácia. Interiérové a exteriérové fasády. Poradenstvo a servis.

Obrancov Mieru 331 , Spišská Teplica

Inštalacentrum, s.r.o.

Výstavba vodovodov a kanalizácií. Čistenie kanalizácií. Realizácia stavebných prác - zemné práce, vodoinštalatérske a kurenárske práce. Údržba budov.

P.O. Hviezdoslava 3661 , Michalovce

MONTA - ZVOLEN spol. s r.o.

Vodoinštalatérske a plynoinštalatérske práce, kúrenárstvo a zámočnícke práce, likvidácia azbestu, stavebné práce, havarijná služba.

Borovianska 16 , Zvolen

SABYT, s.r.o.

Bytové a tepelné hospodárstvo, prenájom bytového hospodárstva a nebytových priestorov. Vodoinštalačné, izolačné a sklenárske práce. Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností.

Mieru 8 , Sabinov

GAS - MOUNT, spol. s r.o.

Plynofikácia, ústredné kúrenie a vodoinštalatérstvo. Prestavba bytových jadier, rekonštrukcia a novostavba rodinných domov, bytových jednotiek a verejných budov.

Kostolné Kračany 58 , Kostolné Kračany

DOMBYT Čadca

Správa, údržba, opravy, rekonštrukcia a modernizácia zverených nebytových priestorov. Uzatváranie a vypovedanie nájomných zmlúv. Kurenárske a vodoinštalatérske práce.

U Kyzka 751 , Čadca

BAUGROUP TZB, s.r.o.

Vodoinštalatérstvo, rozvody plynu, vykurovania, zdravotechniky, výmeny kotlov, rozvodov, podlahové, stenové vykurovacie systémy, solárne systémy, čerpadlá, rekonštrukcie jadier, práca s azbestom.

Závodná 3 , Bratislava

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Odkanalizovanie vody, čistenie odpadových vôd, údržba a oprava vodovodnej a kanalizačnej siete, úpravní vôd, čerpacích staníc, vodojemov.

Vodárenská 18/A , Košice

Matej Haitsch VUK - voda, plyn, kúrenie

Inštalácie a rozvod plynových zariadení, vodoinštalácie a montáž ústredného kúrenia.

Samuela Rosenberga 516 , Huncovce

Vladimír Alman - voda, kúrenie

Kúrenárske a vodoinštalačné práce. Montáž sanitárnej techniky, meračov vody a tepla.

Bystrická cesta 118 , Ružomberok

Jaroslav Hrebík - voda, kurenie, plyn

Poradenstvo, dodávky, montáž a servis v oblastiach inštalácií vody, kúrenia a plynu - vodovodné prípojky, plynoinštalácie. Zemné práce.

Levočská 1515/27C , Stará Ľubovňa

Jozef Kvočkuliak, PROFIT - Vodoinštalačné práce

Vodoinštalačné drobné práce. Čistenie elektrošpirálou a tlakovým strojom. Čistenie a monitoring s videozáznamom kanalizácie, oprava kanalizácií.

J.Nováka 4A , Martin

HOMAK, s. r. o.

Stavebné a remeselné práce, geologické práce, zámočníci, vodári, plynári, kúrenie, kanalizácie. Projektovanie, predaj, montáž a servis tepelnej techniky. Stavby a novostavby na kľúč, rekonštrukcie.

Družstevná 5 , Bratislava

PEMO servis s.r.o.

Vodoinštalácie, kúrenie, plynoinštalácie, elektroinštalácie. Opravy a servis strojov, fotovoltika, solárne systémy. Požičovňa a prenájom náradia.

Pod hájom 1092/73 , Dubnica nad Váhom

Róbert Lošonci - obkladač kúpeľní a montáž sanity

Obkladač kúpeľní, dlažby a montáž kúpeľňovej sanity na komplet.

Antolská 8 , Bratislava

Peter Komačka - voda, plyn, kúrenie

Vodoinštalačné, plynoinštalačné, kurenárske riešenie, výmeny plynových spotrebičov, revíznych služieb, záručného a pozáručného servisu.

M. Nigriniho 3256/14 , Žilina

SZÁMEL s.r.o.

Výroba a predaj psích búd, stolárske, tesárske, maliarske, murárske, obkladačské, zemné, rekonštrukčné práce. Elektroinštalácia, vodoinštalácia. Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly.

Malookočská ulica 392/39 , Okoč

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Vodári, vodoinštalatéri v Katalógu Azet.sk