Vodári Česká republika - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Vodári Česká republika (43)

Lokalita»Všetko»Česká republika

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

ANIS CZ, s. r. o.

Veľkoobchod so sortimentom v oblasti kúrenia, vody, plynu, sanity a čerpadiel. Projektová činnosť pre podlahové kúrenie, inštaláciu vody, kúrenia a plynu vrátane montáže.

Železničářů 6 , Holešovice

BEZAN s.r.o.

Výkopové a zemné práce, realizácia kanalizácií, vodovodov, terénne úpravy, odvoz a likvidácia odpadu.

Nad Rybníkem 3019 , Frýdek-Místek

REMONT ČERPADLA s. r. o.

Vodoinštalácia a elektroinštalácia, predaj priemyselných, ponorných, bazénových čerpadiel, čerpadiel na naftu, domácich vodární, tlakových nádob, zavlažovacej a záhradnej techniky, servis.

Sakařova 113 , Pardubice

PROFITEAM topení - voda - plyn s.r.o.

Montáž a dodávka tepelných čerpadiel, solárnych systémov, inštalatérske, kurenárske a plyno - inštalačné práce, kotle na tuhé palivá.

Tovární 807 , Rajhrad

Petr Zaoral - vodoinštalatérstvo a kurenárstvo

Rekonštrukcie kúpeľní, rozvody vody, odpadu a kúrenie, drobné opravy, montáže zariaďovacích predmetov vrátane zaistenia materiálu. Montážne práce.

Obchodní 1324 , Otrokovice

Jiří Vavřín - Gastherm

Dodávky plynu, vody a kúrenia. Montáže, opravy a servis plynových zariadení, ústredných a podlahových kúrení. Revízie plynu, kotolní, komínov, elektra.

Třída Míru 2671 , Pardubice

HAOSPOL s.r.o. - Stavebná spoločnosť

Zatepľovanie fasád, rekonštrukcie bytov a bytových jadier, novostavby a rekonštrukcie rodinných domov, zemné, klampiarske, tesárske práce, výmena okien a dverí, opravy a zatepľovanie striech.

U Hřiště 775/12 , HAVÍŘOV

Miloslav Gregor - stavebné práce

Stavebné práce - rekonštrukcie, zatepľovanie, montáž sadrokartónu, domy na kľúč, rozvody. Požičovňa lešenia, techniky. Zber druhotných surovín. Stavebný bazár.

Kujavy 180 , Kujavy

Jaroslav Šimpach - remeselnícke práce

Opravy, inštalatérske a zámočnícke práce, výmena vodovodných batérií, WC a drezov, pripojenie pračiek, umývačiek, rozvodov plynu, opravy žalúzií a domácich spotrebičov, montáž nábytku.

Vyhlídkova 763/11 , Praha

SUPTel a.s

Budovanie, rekonštrukcia a správa telekomunikačných sietí, elektromontáže, revízie, bleskozvody, pokládka dlažby, búracie práce, kanalizácie, plynárstvo, vodárstvo, kontajnerová preprava, servis.

Hřbitovní 1322/15 , Plzeň

Miroslav Nehonský - kúrenie, voda, plyn

Výstavba, údržba a opravy zariadení v oboroch vodoinštalácie, plynu a kúrenia, vrátane súvisiacich profesií. Kompletné služby od spracovania projektovej dokumentácie až po posledné funkčné skúšky.

Švermova 327/21 , Sezimovo Ústí

KOVO - PLYN ŠTĚPÁNEK & SYN s.r.o.

Voda, kúrenie, plyn. Kanalizačné, vodovodné a plynové prípojky, vodomery, potrubia. Kúrenárske práce a montáž solárnych systémov na ohrev bazénov a TÚV a vykurovanie. Predaj lisov.

Lipůvka 252 , Lipůvka

Josef Marenčák Voda Plyn Kúrenie

Vodárenské, plynárenské a kurenárske práce, kanalizácia. Rozvody sietí do novostavieb. Realizácia kúpeľní, pokladanie obkladov, montáž.

Jandova 45 , Hlučín

Marcel Bulgr - inštalatér

Poskytovanie služieb v oblasti vodoinštalačných prác - výmena a opravy WC, splachovačov, batérií, bojlerov, rozvodov vody a odpadov, vodomerov, sprchovacích kútov.

Jílovská 1148/14 , Praha

Inštalatérstvo Václav Černý

Montáž a opravy rozvodov vody, kúrenia a odpadu, čerpadiel a zásobovacích nádrží, realizácia kúpeľní, montáž sanitárneho vybavenia a podlahového vykurovania. Revízia plynových zariadení.

Hlavní 234/102 , Mariánské Lázně

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Vodári, vodoinštalatéri v Katalógu Azet.sk