Záhradkárske potreby (838)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Záhradné centrum Naturea

Záhradné centrum a trvalková škôlka

Žilinská 122 , Piešťany

JRK Waste Management s.r.o.

Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu. Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu. Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu.

Staromestská 3 , Bratislava

Tomáš Péner

Prírodný a umelý kameň, okrasné kamenivo a skaly, formátované aj nepravidelné obklady a dlažby, tehlové obklady, pálená hlina, betónové, sadrové, dlažby veľkoformátované, schody, stavebné zmesi, záhradný nábytok a doplnky, kvetináče, sochy, fontány, systémy oplotenia, strešné krytiny, zámkové dlažby..

Šalská , Šoporňa

MAXDOM

Eshop so záhradným nábytkom, interiérovým nábytkom, dekoráciami, vyvýšené záhony, kvetináče, gabionové záhony, záhradné doplnky, záhradné fontány, chovateľské potreby, oplotenie, záhradné prístrešky, sezónne a sviatočné dekorácie, kreslá a stoličky, prenosné ohniská, záhradné altánky a prístrešky, úložné boxy do domácnosti.

Mierová 167A , Bratislava-Ružinov

FLORASYSTEM, s.r.o.

Predaj záhradkárskych a kvetinárskych potrieb, sviečok, aranžérskeho materiálu, kvetináčov, hrantíkov, umelých kvetov, lampášov, svadobého sortimentu, obalového materiálu, váz, záhradnej chémie a záhradkárskych potrieb, dekorácií. Predajca čerstvých rezaných a črepníkových kvetov. Viazanie kytíc a smútočných vencov na objednávku.

Kamenná 11 , Žilina

M+M Nova, spol. s r. o.

Predaj železiarskeho tovaru, profesionálne ručné, elektrické a akumulátorové náradie, záhradnícke potreby a záhradné stroje, čerpadlá, zváračky, kompresory a vodovodné batérie.

M. R. Štefánika 318/30 , Nováky

European Peripherals spol. s r.o.

Predaj a servis záhradnej, lesnej, komunálnej techniky Husqvarna a Stihl. Inštalácia, servis a zimné uskladnenie robotických kosačiek Husqvarna Automower. Poradenstvo a servis. Značková predajňa Husqvarna, Stihl, ECHO Japan a batériové stroje EGO POWER+, vretenové kosačky SWARDMAN. Predaj spotrebného materiálu, príslušenstva a náhradné diely. Servis záhradnej techniky.

Púchovská 2 , Bratislava

COMUNICA

Predaj tieniacej techniky. Slnečné plachty, ktoré splnia všetky Vaše estetické a funkčné požiadavky zostať v tieni. Predaj mobilnej zdvíhacej techniky. Predaj záhradného nábytku. Slnečné plachty, ktoré splnia všetky Vaše estetické a funkčné požiadavky zostať v tieni. Predaj mobilnej zdvíhacej techniky.

L. Novomeského 18 , Malacky

Ing. Roman Pátrovič - ROMERX

Predaj a servis záhradnej techniky - rotavátory, malotraktory, kosačky, krovinorezy, traktorové kosačky, záhradné ridery, reťazové píly, štiepačky, rosiče a postrekovače, drviče záhradného odpadu, vysávače lístia, plotostrihy, čerpadlá, akumulátorový program, elektrické ručné náradie, kompresory, stavebné stroje, skútre a štvorkolky, záhradné grily, potreby pre dom a záhradu.

Štefánikova 131 , Krušovce

ALIT SLOVAKIA, s.r.o.

Predaj záhradných a dekoračných predmetov, prírodného kameňa, výrobkov z kameňa.

J.Gabora 1822/2 , Bánovce nad Bebravou

Jiří Šulc - Pártystany

Predaj pártystanov, mobilných garáži, skladový hál, nožnicových pártystanov, skladacích stoličiek a stolov.

Holín 60 , Jičín

Zuzana Gazíková - Záhradkárske potreby

Predaj záhradnej techniky, záhradkárskych potrieb a príslušenstva.

J.Martinku 677 , Liptovský Hrádok

PIXAR, s.r.o.

Barelové sauny a kúpacie kade z kanadského cédra, vírivky a nekonečné bazény, ručne vyrezávaný nábytok z teaku, exotické dekorácie, vázy, sochy, fontány a exkluzívne bambusové altánky z Indonézie.

Poluvsie 218 , Poluvsie

Bc. Zuzana Vajdová - Záhradníctvo Nededza

Veľkoobchod a maloobchod s okrasnými drevinami. Substráty, trvalky, letničky a iný doplnkový pre záhradníkov a do záhrady. Realizácia záhrad, záhradná architektúra. Predaj záhradného nábytku.

Cesta 583 , Nededza

Vajda.sk

Internetový predaj ihličnatých a listnatých rastlín, ovocných stromov a kríkov, trvaliek a popínavých rastlín. Predaj kobercov, nábytku, kvetináčov, substrátov a potrieb pre záhradníkov.

Poľná 277/20 , Nededza

České lavičky s.r.o.

Predaj záhradného nábytku - lavičiek, lavíc, stolov a odpadkových košov.

Dolní Chvatliny 35 , Dolní Chvatliny

Helada, s.r.o. - záhradkárske potreby

Veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, záhradnej techniky, chemických prípravkov, chovateľských potrieb. Montáž závlahových systémov.

Štefánikova 1404 , Bytča

ABC Záhradkár, s.r.o.

Veľkoobchod a maloobchod so záhradkárskymi, včelárskymi, vinárskymi a chovateľskými potrebami. Realizácia záhrad na kľúč, údržbové práce záhrad a okolia, projektovanie zavlažovacích systémov.

Skladná 10 , Košice

Stimo

Predaj výrobkov a náhradných dielov výrobkov značiek Stihl a Viking. Údržba a oprava záhradnej a lesnej techniky. Predaj pracovných odevov a OP pre prácu v lese . Predaj farieb a železiarsky tovar.

Svinica 146 , Svinica

Ing. Peter Lipták - Záhrada LIJANA

Predaj záhradkárskych potrieb, rezaných kvetov, ovocných stromov a kríkov, letničiek a trvaliek.

SNP 67 , Žiar nad Hronom

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Záhradkárske potreby v Katalógu Azet.sk