Záhradná technika (1090)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

miniAgro, s. r. o.

Návrh, realizácia závlah, výsev, pokládka trávnika. Terénne úpravy pomocou zakladača trávnika a rotačných brán. Predaj mininakladačov a malotraktorov. Predaj zakladača trávnikov a iného príslušenstva.

Jelšovce 475 , Jelšovce

Záhradnictvo E.S.KO. s. r. o.

Záhradníctvo - okrasné dreviny, osivá, hnojivá.

Sverepec 379 , Sverepec

Romana Fugová - vinárske potreby

Predaj záhradníckych, chovateľských, pestovateľských a vinárskych potrieb - produkty na kvasenie, filtračné dosky, čerpadlá, demižóny, drevené obaly, barely, prírodné korky, hnojivá, krmivá, náradie.

Blatnice pod Sv. Antonínkem 858 , Blatnice pod Svatým Antonínkem

NITREX s.r.o.

Export, import pestovateľských a záhradkárskych potrieb.

Murániho 10 , Nitra

Michal NAGY

Návrh záhrad, kompletné realizácie záhrad, poradenstvo. Predaj záhradníckych potrieb - rastliny, substráty, náradie, dekorácie, prírodné kamene, doplnkový sortiment.

Luční 460 , Jirny

TOPPOL spol. s r.o. - postrekovače

Predaj a servis záhradnej techniky KWAZAR - záhradné postrekovače, aplikátory v lesníctve, dezinfekcia, deratizácia, doplnky, trysky, náhradné diely.

Ľ. Fullu 2526/27 , Topoľčany

URBIS, s.r.o.

Predaj a servis záhradnej techniky, píly, kosačky, krovinorezy, plotostrihy, traktory a ridere.

Šumperská 50 , Prievidza

Zelený Ráj

Vítejte v Zeleném Ráji, v zahradnictví kde se váš sen o krásné zahradě stává skutečností.

Ve Výrech 1505 , Praha Reporyje

Iveta Chlebničanová - Kvetinárstvo Evelien

Predaj kvetín, potreby pre záhradkárov a pestovateľov. Kvetinová výzdoba a aranžovanie svadieb. Viazanie kvetov na svadby.

M.R.Štefánika 36 , Detva

Záhradné centrum Naturea

Záhradné centrum a trvalková škôlka

Žilinská 122 , Piešťany

JRK Waste Management s.r.o.

Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu. Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu. Spoločnosť na spracovanie biologicky rozložiteľného odpadu. Ponúka dlhodobé riešenia pre samosprávy, domácnosti a gastronómiu.

Staromestská 3 , Bratislava

Tomáš Péner

Prírodný a umelý kameň, okrasné kamenivo a skaly, formátované aj nepravidelné obklady a dlažby, tehlové obklady, pálená hlina, betónové, sadrové, dlažby veľkoformátované, schody, stavebné zmesi, záhradný nábytok a doplnky, kvetináče, sochy, fontány, systémy oplotenia, strešné krytiny, zámkové dlažby..

Šalská , Šoporňa

MAXDOM

Eshop so záhradným nábytkom, interiérovým nábytkom, dekoráciami, vyvýšené záhony, kvetináče, gabionové záhony, záhradné doplnky, záhradné fontány, chovateľské potreby, oplotenie, záhradné prístrešky, sezónne a sviatočné dekorácie, kreslá a stoličky, prenosné ohniská, záhradné altánky a prístrešky, úložné boxy do domácnosti.

Mierová 167A , Bratislava-Ružinov

FLORASYSTEM, s.r.o.

Predaj záhradkárskych a kvetinárskych potrieb, sviečok, aranžérskeho materiálu, kvetináčov, hrantíkov, umelých kvetov, lampášov, svadobého sortimentu, obalového materiálu, váz, záhradnej chémie a záhradkárskych potrieb, dekorácií. Predajca čerstvých rezaných a črepníkových kvetov. Viazanie kytíc a smútočných vencov na objednávku.

Kamenná 11 , Žilina

M+M Nova, spol. s r. o.

Predaj železiarskeho tovaru, profesionálne ručné, elektrické a akumulátorové náradie, záhradnícke potreby a záhradné stroje, čerpadlá, zváračky, kompresory a vodovodné batérie.

M. R. Štefánika 318/30 , Nováky

European Peripherals spol. s r.o.

Predaj a servis záhradnej, lesnej, komunálnej techniky Husqvarna a Stihl. Inštalácia, servis a zimné uskladnenie robotických kosačiek Husqvarna Automower. Poradenstvo a servis. Značková predajňa Husqvarna, Stihl, ECHO Japan a batériové stroje EGO POWER+, vretenové kosačky SWARDMAN. Predaj spotrebného materiálu, príslušenstva a náhradné diely. Servis záhradnej techniky.

Púchovská 2 , Bratislava

Ing. Roman Pátrovič - ROMERX

Predaj a servis záhradnej techniky - rotavátory, malotraktory, kosačky, krovinorezy, traktorové kosačky, záhradné ridery, reťazové píly, štiepačky, rosiče a postrekovače, drviče záhradného odpadu, vysávače lístia, plotostrihy, čerpadlá, akumulátorový program, elektrické ručné náradie, kompresory, stavebné stroje, skútre a štvorkolky, záhradné grily, potreby pre dom a záhradu.

Štefánikova 131 , Krušovce

ALIT SLOVAKIA, s.r.o.

Predaj záhradných a dekoračných predmetov, prírodného kameňa, výrobkov z kameňa.

J.Gabora 1822/2 , Bánovce nad Bebravou

Romerx.sk

Internetový predaj záhradnej techniky - záhradné traktory, malotraktory, kosačky, krovinorezy, elektrické ručné náradie.

Štefánikova 131 , Krušovce

Zuzana Gazíková - Záhradkárske potreby

Predaj záhradnej techniky, záhradkárskych potrieb a príslušenstva.

J.Martinku 677 , Liptovský Hrádok

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Záhradná technika v Katalógu Azet.sk