Zemné a výkopové práce - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zemné a výkopové práce (1493)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BVT-STAV s.r.o.

Rekonštrukčné práce, výstavba rodinných domov na kľúč, búracie práce, pokládka obkladov a dlažieb. Zemné práce, poradenská činnosť stavebníctva, stavebný dozor, projektovanie.

Kamenné Kosihy 124 , Kamenné Kosihy

Rastislav Krajňák - RJ ZEMNÉ PRÁCE SB

Zemné a výkopové práce minibagrami 3 tony, základy rodinných domov, prípojky na inžinierske siete, predaj a prevoz sypkých materiálov.

Červenica pri Sabinove, 276 , Červenica pri Sabinove

Miloslava Kršková - Prefabetón - Diviaky

Výroba a doprava betónových zmesí, betónových prefabrikátov, predaj stavebných materiálov - cestné panely, skruže, stožiarové pätky, šalovacie tvárnice, kvetináče, vodomerné šachty, oporný múr.

ul. 1. Mája 33 , Turčianske Teplice

Martin Drozdy

Zemné a výkopové práca s minibagrom JCB 8055. Výkopy inžinierskych sietí, prípojky na vodu plyn, elektriku, kanalizácie, úprava a planírovanie pozemkov, výkop základov domov.

Senohrad 49 , Senohrad

KANIX s.r.o.

Stavebná činnosť - výstavba rodinných, bytových domov, rekonštrukcia a zatepľovanie budov, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kanalizácie, kúrenie, výkopové, búracie práce, sadrokartónové systémy.

Zelená 885/7 , Nové Mesto nad Váhom

Slovak Holding s.r.o.

Stavby na kľúč, protihlukové steny, pozemné komunikácie, realizácia líniových vedení. Zváranie, predaj zváracej techniky a školenia, zemné práce. Výroba oceľových konštrukcií a plastových okien.

Jána Kalinčiaka 93/16 , Žilina

Družstvo LIST - družstvo

Realizácia nízkoenergetických drevostavieb rodinných domov. Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, hydroizolácie, terénne úpravy, návrhy a realizácie záhrad, montáž sadrokartónu.

Štúrova 5 , Detva

Stredná odborná škola Garbiarska, Kežmarok - stavebná výroba

Stavebné práce - obklady a dlažby, omietky a stierky, murárske práce, maľovanie, betónovanie, murovanie, búracie práce, pokladanie zámkovej dlažby, zemné práce.

Tvarožnianska 1 , Kežmarok

Jozef Slovák - NAD Slovák

Poľnohospodárska výroba, žatevné práce, stavebné, výkopové a búracia práce. Vnútroštátna kamiónová doprava.

Piešťanská 268/98 , Sokolovce

Doprastav, a.s.

Realizácia stavieb na území SR. Komplexná dodávka stavebných objektov a prác v segmentoch inžinierskeho, pozemného, podzemného a vodohospodárskeho staviteľstva.

Drieňová 31 , Bratislava

Bývaj.top

Realizácie a rekonštrukcie stavieb, podlahové vykurovanie, rekuperácie. Zemné práce.

Tajovského 236/8 , Nové Mesto nad Váhom

J & V company, s.r.o.

Stavebné práce, dozor na stavbe, výkopové, búracie a zemné práce, vodoinštalatérske práce - hlavné rozvody a prípojky, kanalizačné prípojky. Preprava osôb a tovaru do 3,5 tony.

Záhradná 8 , Prešov

SV.P.FIDELITAS, s.r.o.

Zemné a výkopové práce, predaj a doprava betónových zmesí a autodoprava. Demolačné a búracie práce, čistenie a údržba komunikácií. Kompletné služby poskytované pneuservisom, servisné služby.

Šoltésovej 17 , Hlohovec

Tomáš Barnošák - zemné a výkopové práce

Zemné, výkopové a búracie práce, predaj a dovoz sypkých materiálov, práce s hydraulickou rukou, autodoprava, preprava materiálu, kanalizačné prípojky, plastové žumpy.

Rybárska 15 , Nemšová

Marián Struk - zemné a žeriavnícke práce

Práce s autožeriavmi, kolesovými rýpadlami a nakladačmi.

Vislanka 85 , Vislanka

František Špaček - stavebné práce

Stavebná firma - rekonštrukcie, prípravné práce pre stavbu, búracie, výkopové a zemné práce, montáž sadrokartónu, zatepľovanie.

Slavnica 210 , Slavnica

Duo RH 2 s.r.o.

Výškové práce pomocou horolezeckej techniky - natieranie striech, sanácie, čistenie striech, umývanie okien, čistenie fasád od machu a rias.

Nám. Osloboditeľov 86/22 , Liptovský Mikuláš

TOP-MONT SK s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebná firma - búracie práce, deštrukcie objektov, prípravné práce pre stavbu, rekultivácia, výkopové a zemné práce, rekonštrukcie, nákladná doprava.

Záhradná 150 , Bacúch

Ján Tisoň

Výkopové práce, zemné práce, terénne úpravy, demolačné práce, prevoz pevných a sypkých materiálov, odvoz stavebného odpadu, príprava staveniska, zrovnávanie pozemku, kontajner, hydraulická ruka.

Družstevná 2 , Modra

MOBIKO Slovakia, s.r.o.

Zemné, výkopové búracie práce, nakladná autodoprava. Odvoz a dovoz všetkých druhov sypkých materiálov. Predaj a dovoz štrkov, pieskov, drveného kameniva. Výstavba inžinierskych a cestých stavieb.

Nimnica 12 , Nimnica

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Zemné a výkopové práce v Katalógu Azet.sk