Realitné kancelárieMagazínUžitočné info
Prihlásiť
na_predaj_starsi_rodinny_dom_v_obci_vysna_mysla_foto_1

12 fotiek

Všetky Rodinné domy, Vyšná Myšľa, Predaj

Na predaj starší rodinný dom v obci Vyšná Myšľa

Vyšná Myšľa, okres Košice - okolie

 Dom   

 175 m²   

 Pôvodný stav

143 500 €

820 €/m²

Overte si, akú hypotéku môžete získať.

Vypočítať


Rodinný dom na predaj

Plocha domu:

175 m²

Pôvodný stav

Zmiešaná

Energetický certifikát:

nie je

Vlastnosti nehnuteľnosti

Plocha pozemku:

1 066 m²

Zastavaná plocha:

200 m²

Vlastníctvo:

Osobné

Počet izieb / miestností:

4


Všetky novostavby na jednom mieste

Zobraziť


Popis nehnuteľnosti

ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 1066m2 v obci Vyšná Myšla vzdialenej len 6km od Košíc. Dom bol postavený v 60tych rokoch z materiálov : kváder, kameň, tehla. Strecha je škridlová. Čiastočne podpivničený rodinný dom je o výmere 175 m². Dispozícia domu nadzemnej casťi : 2x izba, 1x kuchyňa, kúpeľňa s wc, chodba, vstupná chodba s chýchodom na ganok. Pivničná časť : rozdiahlá miestnosť využívaná na letnú kuchyňu, skladový priestor a technická miestnosť s plynovým kotlom. Súčasťou rodinného domu je murovaná garáž s východom do priestranného podkrovia, murovaná hospodárska miestnost (komora), samostatna izba s komorou a chodba s vlastným vstupom ( možnosť prepojenia k domu). Na pozemku sa nachádza aj menšia murovaná dielña, plechovy sklad, údiareň, chliev pre ošipané a hydinu. * Plastové okná a dvere v celom dome * Pred 2 rokmi prebehla výmena ústredného kúrenia (nové rozvody, radiátory, plynovy kotol) * Výmera pozemku 1066 m2 (13,5m x 80m) * IS: vlastná studňa, elektrina, plyn, odpad riesen do volna (potrebné riesit Zumpu), verejny vodovod pred domom (možnosť pripojenia) * Dostupnosť do obce možná verejnou dopravou: autobusová aj vlaková zastávka. Výhodou tejto obce je, že nieje prechádzajúca tzn. že do obce ako aj z obce vedie jeden smer.  Obec je útulná, slušná, v obklopení krásnej prírody Slanských lesov, s dobrým ovzduším a minimálnou dopravnou záťažou. Vybavenosť obce : Materská škola, kostol, potraviny, zastávka SAD aj železníc SR, rozhladňa. Ak vás tento dom zaujal, radi vás našim domčekom prevedieme, získate tak skutočný pohľad, či by to mohol byť váš nový domov, chalupa. Obec Vyšná Myšľa leží na úpätí Slanských hôr medzi riekou Olšavou na mierne sklonenom svahu smerom západným. V okrese Košice – okolie leží v cípe juhovýchodným smerom k hraniciam MĽR. 
Obec má 960 obyvateľov s počtom domov 297. Rozprestiera sa na ploche 0,6 km2. Obec Vyšná Myšľa susedí s obcami, v severnej časti obec Bohdanovce, v severovýchodnej časti Rákoš, v západnej časti obec Nižná Myšľa, v severovýchodnej časti obec Nižná Hutka a v južnej časti obec Skároš. V juhovýchodnej časti hraničí so štátnou hranicou MĽR. 

Čítať ďalej


Nenašli ste všetky informácie?

Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.


Lokalita


Odhaľte výhody a riziká tohto pozemku

Zistiť viac


Predávajúci

MAKLÉR

Kakuloš Radovan

Profil realitného makléra

Fotka užívatela

Telefónne číslo:

+421911142 ...

Zobraziť číslo


RE/MAX Slovakia

Cesta na Senec 2/A 0

Bratislava

Profil realitnej kancelárie

Logo realitnej agentúry

Správa predajcovi:

Vaše kontaktné údaje:

Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti United Classifieds, s.r.o. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.


Objavte viac z ponuky nehnuteľností

Nehnuteľnosti.sk
Domy
Domy Vyšná Myšľa
Rodinný dom Vyšná Myšľa
Číslo inzerátu: Ju2Tf6lqtpr