Realitné kancelárieMagazínUžitočné info
ponukame_vam_na_predajl_vo_vyhradnom_zastupenil_rodinny_doml_ktory_sa_nachadza_vo_vyhladavanej_stvrti_sihot_ii_v_trencine_na_ul_pod_skalkou_foto_1

30 fotiek

Všetky Rodinné domy, Trenčín, Predaj

Ponúkame Vám na predaj, vo výhradnom zastúpení, rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej štvrti Sihoť II v Trenčíne na ul. Pod Skalkou.

Pod Skalkou, Trenčín, okres Trenčín

 Dom   

 300 m²   

 Čiastočná rekonštrukcia

375 000 €

1 250 €/m²

Overte si, akú hypotéku môžete získať.

Vypočítať


Rodinný dom na predaj

Plocha domu:

300 m²

Vlastnosti nehnuteľnosti

Plocha pozemku:

533 m²

Zastavaná plocha:

120 m²

Orientácia:

Juhovýchodná

Vlastníctvo:

Osobné


Všetky novostavby na jednom mieste

Zobraziť


Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej štvrti Sihoť II v Trenčíne na ul. Pod Skalkou. "Ak žijete rýchlo a aktívne, máte veľa aktivít, Vaše deti navštevujú krúžky alebo športujú, tento dom a lokalita Vám ušetrí mnoho času!" Dom pozostáva z 3 podlaží, z toho je jedno podzemné a dve nadzemné. Celková plocha pozemku predstavuje výmeru 533 m2. Zastavaná plocha domu je 120 m2 a celková úžitková plocha domu (interiér) má výmeru cca. 300 m2. Dispozične sa dá dom ešte upraviť. Aktuálny stav: 1. PP - Podpivničenie a garáž 1. NP - Kuchyňa s jedálňou a obývačkou, pracovňa, WC, kúpeľňa, schodisko a zádverie, 2. NP - 3 x izba, kúpeľňa, WC, schodisko. Okrem toho je možné parkovanie ďalších 3 motorových vozidiel priamo na pozemku pred garážou. Dom sa ponúka v základných 3 variantoch: Variant Basic - popis stavu: - pôvodný stav bez inštalácií Cena: 375 000 € Variant HOLODOM - popis stavu: - výplne otvorov - vnútorné inštalácie (ELI, internet a TV, predpríprava na klimatizáciu, kúrenie, rozvod vody) - potery a omietky - zateplenie - hydroizolácia strechy - vyrovnanie terénu Cena: Dohodou podľa zvoleného štandardu. Variant Exclusive - popis stavu: - podľa požiadavky budúceho vlastníka naprojektujeme kompletnú architektúru, realizačný projekt, interiérový dizajn, dokončovacie práce a záhradnú architektúru. Cena: Dohodou. Lokalita ponúka blízkosť kompletnej občianskej vybavenosti. Na pešo sú vzdialená poraviny TERNO - Samoška aj LIDL, lekáreň APIS, tenisové kurty Martiška, mestské detské ihrisko, škôlku LIENKA na ul. Opatovskej ktorá sa radí k najlepšie štátne škôlky v Trenčine. Neďaleká hrádza vzdialená cca 100 m je časťou Trenčianskej cyklotrasy a kaviaren Ček point v apartmánovom komplexe Capitis ponúka okrem raňajkového menu aj príjemné posedenie na hrádzi. Základná škola Sedmička a zimné štadióny sú vzdialené cca 7 min. chôdzou. Do centra mesta na ostrov alebo do lesoparku Brezina sa dostanete za po 5. minútach cesty autom. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať - Mgr. Peter Bohunický, tel. 0905 518 642.

Čítať ďalej


Nenašli ste všetky informácie?

Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.


Lokalita


Odhaľte výhody a riziká tohto pozemku

Zistiť viac


Predávajúci

MAKLÉR

Mgr. Peter Bohunický

Profil realitného makléra

Fotka užívatela

Telefónne číslo:

09055 ...

Zobraziť číslo


K&B Partners, s.r.o.

Palackého 6403

Trenčín

Profil realitnej kancelárie

Logo realitnej agentúry

Správa predajcovi:

Vaše kontaktné údaje:

Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti United Classifieds, s.r.o. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.


Objavte viac z ponuky nehnuteľností