Ludvíka Svobodu, Poprad, okres Poprad
520 €/mes. s energiami
15,76 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7/13 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Depozit / Peňažná zábezpeka:
1040€
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Prechodová izba:
Áno
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské jasle
Tomášikova, 058 01, Poprad
414 m
Stredná odborná škola remesiel a služieb
Okružná, 058 01, Poprad
1 km
ZUŠ
Štefánikova, 058 01, Poprad
1.2 km
Stredná zdravotnícka škola
Levočská, 058 01, Poprad
1.3 km
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09033 ...
Zobraziť číslo
RealVEA s. r. o.
Zámocká 3
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09033 ...
Ľubomír Sonntag
RealVEA.sk - Sonntag Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností