Realitné kancelárieMagazínUžitočné info
zlacnene_moje_milko_ii_etapa_4_izbovy_mezonet_so_zahradou_foto_1

18 fotiek

Všetky 4-izb. byty, Miloslavov, Predaj

ZLACNENÉ: Moje Milko II. etapa: 4 izbový mezonet so záhradou

Miloslavov, okres Senec

 4 izbový byt   

 104 m²   

 Novostavba

230 900 €

2 226,62 €/m²

Overte si, akú hypotéku môžete získať.

Vypočítať


4 izbový byt na predaj

Plocha bytu:

104 m²

Energetický certifikát:

A

Vlastnosti nehnuteľnosti

Vlastníctvo:

Osobné

Počet izieb / miestností:

4


Všetky novostavby na jednom mieste

Zobraziť


Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame 4 izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. Projekt je vo finálnom štádiu výstavby a kolaudácia je naplánovaná na apríl 2023. Výmera mezonetu je 103,7m2. Vďaka dvom podlažiam je dom efektívne rozdelený na dennú a nočnú časť. Na 1. podlaží sa nachádza obývačka, kuchyňa s jedálňou, vstupná chodba a WC s technickou miestnosťou. Na 2. podlaží sú tri spálne a priestranná kúpeľňa s WC. Mezonet je lokalizovaný v rodinnom dome s 2 bytovými jednotkami (pôdorys celého domu v prílohe). Každý mezonet disponuje záhradou, ktorú majiteľ nadobudne do výlučného vlastníctva a bude oplotená. Výmery pozemkov k jednotlivým mezonetom sa pohybujú od 262m2 do 384m2. Zoznam všetkých bytov nájdete na webe www.mojemilko.sk Základné technické parametre: - dom je napojený na inžinierske siete (voda, elektrina, verejná kanalizácia) - tehlová stavba - nosná konštrukcia je monolitická, železobetónová - konštrukciu strechy tvoria drevené trámy uložené na betónovom venci - obvodová tepelná izolácia je polystyrén - podlahové vykurovanie je elektrické - v každej miestnosti je samostatný termostat pre reguláciu teploty - záruka 24 mesiacov Miloslavov je atraktívna lokalita vďaka napojeniu na D4R7 aj vďaka rozmáhajúcej sa občianskej vybavenosti. Momentálne majú obyvatelia Miloslavova k dispozícií nákupné centrum vrátane potravín Billa, drogérie, lekárne, pekárne a iných prevádzok. Cena mezonetu začína na 230 900 € v štádiu holobyt, je možné aj dokončenie do štandardu v cene 12 000 €. Štandard zahŕňa: - dlažba a obklady v kúpeľni a WC - sanita a batérie - veľkoplošné laminátové parkety - fóliované vnútorné dvere s obložkovou zárubňou a kovaním V projekte je 12 mezonetov, ktoré sú pôdorysne a dispozične rovnaké, líšia sa iba výmerami pozemkov. Celú ponuku nájdete na www.mojemilko.sk NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVANIE NA TRHU:
 Stačí vám 8000€
 ako záloha, zvyšok platíte až po kolaudácií.
 V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis.

 Pozrite si video z prvej etapy projektu Moje Milko, ktoré vám sprostredkuje obhliadku vzorového bytu. Výmery miestností sa mierne líšia od druhej etapy, ale odchýlky sú minimálne (cca 1m2 v rámci miestnosti). Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=kPRYmCr2qcw Kontaktujte nás telefonicky na 0915 800 598, alebo 0907 707 990. Viac informácií radi poskytneme telefonicky, emailom, alebo priamo na obhliadke.

Čítať ďalej


Nenašli ste všetky informácie?

Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.


Lokalita

Predávajúci

MAKLÉR

Vanda Gáborová

Profil realitného makléra

Telefónne číslo:

09158 ...

Zobraziť číslo


Royal Reality

Popradská 34

Bratislava

Profil realitnej kancelárie

Správa predajcovi:

Vaše kontaktné údaje:

Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti United Classifieds, s.r.o. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.


Objavte viac z ponuky nehnuteľností