Bratislavská, Žilina, okres Žilina
1 109 €/mes.
+ 472 €/mes. energie
19,12 €/m²/mes.
K cene je nutné pripočítať príslušnú DPH
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
58 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1 + výťah
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Cesta k vodojemu, 010 03, Žilina
436 m
MŠ Študentská
Študentská, 010 03, Žilina
598 m
Gymnázium Sv. Františka z Assisi
J. M. Hurbana, 010 01, Žilina
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Tribeca Group s. r. o
Martina Rázusa 23
Žilina
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Dominika Jackulíková
Tribeca Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností