Bulharsko
135 000 €
1 800 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
75 m²
Novostavba
Podlažie:
5/5
Rok výstavby:
2010 - 2019
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Výhľad:
More
Terás:
1
Telefónne číslo:
09503 ...
Zobraziť číslo
Matnat Group s.r.o.
Radlinského 36
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09503 ...
Natália Nováková
Matnat Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností