Púchov, okres Púchov
77 520 €
845,37 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
92 m²
Novostavba
Drevená
Plocha pozemku:
91,7 m²
Domáce zvieratá:
Nie
Zastavaná plocha:
109,5 m²
nájomného bývania v lokalite
77.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+44
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
AstonReal s.r.o.
Horná 32
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyJakub Mrišo - Považská Bystrica, Žilina, Bytča, Rajec
AstonReal s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností