drage, Chorvátsko
109 500 €
1 422,08 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
77 m²
Plocha pozemku:
33 m²
Zastavaná plocha:
44 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
katja karin
Telefónne číslo:
+48 5 ...
Zobraziť číslo
+48 5 ...
katja karin
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností