Ostredková, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
490 €/mes.
+ 160 €/mes. energie
10,21 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
48 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
2/7 + výťah
Rok výstavby:
1975
Panelová
Energetický certifikát:
V príprave
K dispozícii od:
19.05.2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Ostredková 14
Ostredková, 821 02, Bratislava
77 m
Spojená škola Ostredková 10
Ostredková, 821 02, Bratislava
88 m
Materská škola Západná 2
Západná, 821 02, Bratislava
324 m
Materská škola Stálicová 2
Stálicová, 821 02, Bratislava
473 m
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie
Drieňová, 821 02, Bratislava
523 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09076 ...
AC reality s. r. o.
AC reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností