Nová, Želiezovce, okres Levice
6 000 €
16,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
365 m²
Plocha pozemku:
365 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Petőfiho
Petőfiho, 937 01, Želiezovce
204 m
Želiezovce, obch.dom
Petőfiho, 937 01, Želiezovce
214 m
Želiezovce, Gymnázium
Komenského, 937 01, Želiezovce
250 m
Komenského
Komenského, 937 01, Želiezovce
267 m
SNP
SNP, 937 01, Želiezovce
336 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+33
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
peter kvikso
Telefónne číslo:
09086 ...
Zobraziť číslo
09086 ...
peter kvikso
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností