Na Hôrke, Zvolen, okres Zvolen
449 000 €
1 575,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
285 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1980
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
777 m²
Skladový priestor:
Nie
Zastavaná plocha:
155 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Heuréka
Okružná, 960 01, Zvolen
598 m
Súkromná materská škola Montessori
Prachatická, 960 01, Zvolen
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+117
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
RECLOUD Reality a.s.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Dalibor Maďar
PREMIUM LIVING - reCloud platforma
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností