Mikoviního, Košice-Západ, okres Košice II
158 000 €
2 925,93 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
54 m²
Vybavenie:
Výťah
Počet pivníc:
1
Umiestnenie:
Zvýšené prízemie
Zastavaná plocha:
54 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Športová materská škola Loptička
Michalovská, 040 11, Košice
555 m
Detské centrum Ovečka
Trebišovská, 040 11, Košice
770 m
ZŠ Trebišovská 10
Trebišovská, 040 11, Košice
816 m
Gymnázium Trebišovská 12
Trebišovská, 040 11, Košice
848 m
MŠ Hrebendova
Krčméryho, 040 11, Košice
925 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Mgr. Jozef Beňuš
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností