Závodská cesta, Žilina, okres Žilina
540 €/mes.
9,47 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Vybavenie:
Špajza
Zastavaná plocha:
57 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola s materskou školou
Juraja Závodského, 010 04, Žilina
222 m
Materská škola Hliny 8
Suvorovova, 010 01, Žilina
628 m
Detské jasle
Puškinova, 010 01, Žilina
982 m
MŠ Puškinova
Puškinova, 010 01, Žilina
995 m
Základná škola, V. Javorku 32
Vendelína Javorku, 010 01, Žilina
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Elena Elena Blahovská
Realitné kancelárie, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností