Realitné kancelárieMagazínUžitočné info
vybavena_vilka_na_jazere_v_penati_golf_rezort_virivka_a_golfove_auticko_k_tomu_foto_1

26 fotiek

Všetky Chalupy, rekr. domčeky, Šajdíkove Humence, Predaj

Vybavená vilka na jazere v Penati Golf Rezort! Vírivka a golfové autíčko k tomu

Šajdíkove Humence, okres Senica

 Chata   

 142 m²   

 Novostavba

Cena dohodou

Overte si, akú hypotéku môžete získať.

Vypočítať


Chalupa, rekreačný domček na predaj

Plocha chalupy:

142 m²

Novostavba

Rok výstavby:

2018

Tehlová

Energetický certifikát:

B

Vlastnosti nehnuteľnosti

Plocha pozemku:

451 m²

Plocha terasy:

41,6 m²

Garáž:

Nie

Zastavaná plocha:

72 m²

Terén pozemku:

Rovinatý

Voda:

Na pozemku - Diaľkový vodovod

Zobraziť všetky


Všetky novostavby na jednom mieste

Zobraziť


Popis nehnuteľnosti

Táto vilka novšej generácie umiestnená v súkromnom areáli priamo na jazere, s výhľadom na ihriská Penati golf rezortu ponúka skvelú kombináciu štandardu moderného rodinného domu a k tomu množstvo príležitostí na šport a relax. Priestor a vysoký štandard moderného domu: - celoročne obývateľná vilka postavená z porobetónu z roku 2018 - úžitková plocha 141,58m2 je zväčšená o prístavbu vstupnej chodby a rozšírenú, krytú terasu s rozlohou 41,65m2 - IS: elektrika, voda, kanalizácia, optický internet - kúrenie: elektrické podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, 3x klimatizácia, krb - elektrické vonkajšie žalúzie, kamera a alarm - predáva sa s moderným zariadením ladeným do príjemných bledých farieb Šikovný pozemok a skvelé umiestnenie - pozemok s peknou rozlohou 451m2, v zadnej časti oplotený, od susedov odčlenený vzrastlou zeleňou, s vonkajšou sprchou a vyvýšenými záhonmi - budova vilky rozumne umiestnená na pozemku, vpredu priestor na parkovanie 3-4 áut (+ garáž pre golfový vozík) a zvyšok zostáva v záhrade na relax - terasa orientovaná na zhovievavý juhovýchod, čo oceníte po návrate z greenu - vilka je situovaná hlbšie v strednom výbežku v areáli rekreačných viliek s idylickým výhľadom na estetické, špičkovými dizajnérmi navrhnuté golfové ihrisko. Možnosti na šport a relax: - samozrejme golf a wellness v Penati Golf Rezort vzdialenom len 5 min golfovým vozíkom - k jazeru vedie priamo z vášho pozemku vaše súkromné mólo, ideálne na opaľovanie - súčasťou vlastníctva je oprávnenie využívať jazero na rekreačné účely - hneď za bráničkou rezortu sa otvárajú turistické a cyklo trasy - priamo v rezorte je k dispozícii oddychová zóna s detským ihriskom a tenisovým kurtom AKO BONUS: Vírivka a golfové autíčko pre nového majiteľa vilky zdarma! Spoznajte túto ponuku bližšie. Pozrite si fotografie v inzeráte. 
 Získajte ďalšie informácie z videa: https://youtu.be/wlJlWvZRoqU Poprechádzajte sa vilkou či odmerajte vzdialenosti v 3D prehliadke: https://my.matterport.com/models/zzg7RyGNv1Z Objednajte sa na obhliadku: Lucia Béliková +421903158903 lucia@vividhouse.sk vilkapenati.vividhouse.sk

Čítať ďalej


Nenašli ste všetky informácie?

Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.


Lokalita

Predávajúci

MAKLÉR

Ing. Lucia Béliková

Profil realitného makléra

Fotka užívatela

Telefónne číslo:

09031 ...

Zobraziť číslo


Vivid House s. r. o.

Miletičova 3A

Bratislava-Ružinov

Profil realitnej kancelárie

Logo realitnej agentúry

Správa predajcovi:

Vaše kontaktné údaje:

Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti United Classifieds, s.r.o. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.


Objavte viac z ponuky nehnuteľností