Veternicová, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
560 €/mes.
+ 152,13 €/mes. energie
10,98 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
51 m²
Zastavaná plocha:
51 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
115 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
278 m
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
militili T
Telefónne číslo:
09030 ...
Zobraziť číslo
09030 ...
militili T
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností