Horná Lehota, okres Brezno
170 000 €
2 428,57 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
70 m²
Plocha pozemku:
300 m²
Zastavaná plocha:
46,7 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Podbrezová, Chalúpkova štvrť hať
Chalupkova, 976 81, Horná Lehota
87 m
Podbrezová, Chalúpkova štvrť
Chalupkova, 976 81, Horná Lehota
690 m
Valaská, Piesok, dolina
Strojárenská, 976 46, Valaská
1.2 km
Valaská, Piesok, Jednota
Strojárenská, 976 46, Valaská
1.2 km
Valaská, Piesok, dolina
Strojárenská, 976 46, Valaská
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
66.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+14
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Alžbeta Farkašová
Telefónne číslo:
09046 ...
Zobraziť číslo
09046 ...
Alžbeta Farkašová
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností