Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Medňanského,
Byty Javorka
od 61 400 €

Byty Javorka

Medňanského, Martin, okres Martin
od 61 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Byty
 • Stav projektu: Vo výstavbe
  Počet jednotiek: 16
 • Plocha od: 57.01 m²
  Cena za m²: 1 077 €/m²
  ID projektu: 884
BYTY JAVORKA
Bývajte inteligentne, a to doslovne. Spoznajte skutočné prednosti projektu BYTY JAVORKA, či už hľadáte investičný byt, alebo kvalitné bývanie priamo pre Vás.

SMART BYTY - Smart rozvody v každom byte.
Ovládnite Váš byt pohodlne cez pripravené Smart rozvody. Aktivujte si ovládanie smart bývania. Voľba je na Vás. Spravujte vykurovanie, osvetlenie, hudbu, obrazovky, vchodové dvere, kamerový systém a iné užitočné zariadenia.

FRANCÚZSKE OKNÁ - Veľkoformátové balkónové okná.
Vizuálne a komfortné prepojenie interiéru s exteriérom. Dojem umocňujú výhľady na panorámu Martinských holí alebo Kľačianskej Magury. Francúzske okná v kombinácií s otvorenou dennou časťou pridávajú bytu ešte väčšiu vzdušnosť.

ORIENTÁCIA BYTOV NA 2 SVETOVÉ STRANY - Zažite slnko pri východe aj západe.
Maximalizovali sme počet bytov s orientáciou na 2 svetové strany. Chcete zažiť slnko aj pri východe aj západe? Vyberte si byt podľa orientácie svetových strán.

PRIESTRANNÉ BALKÓNY A TERASY - Každý byt disponuje rozmerným balkónom alebo terasou.
Balkóny bytov na 2. - 6. NP sú navrhované pre kaviarenské sedenie. Rozloha balkónov je od 4 m2 do 8,6 m2. Terasy bytov na 7. NP sú dimenzované pre jedálenské sedenie, či terasu s ležadlami. Rozloha terás sa pohybuje od 13 m2 do 23 m2.

4 IZBOVÉ BYTY PENTHOUSE - Byt namiesto domu.
Maximálne súkromie, francúzske okná, veľkorysá vnútorná rozloha, rozľahlé terasy, výhľady na Martinské hole a Kľačiansku Maguru. Ak chcete využívať komfort domu, ale nemáte čas na starostlivosť o dom so záhradou, tak tento typ bytu je ideálnou voľbou.

VLASTNÝ SKLAD PRIAMO PRI BYTE - Funkčný úložný priestor.
Nahradili sme štandardný koncept pivničných kobiek úložnými miestnosťami priamo na podlaží bytu. Nemôžte mať drahý bicykel, sezónne oblečenie, športové náčinie priamo v byte? Práve preto sme navrhli úložnú miestnosť priamo na podlaží.
Zobraziť vyhovujúce inzeráty projektu

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zobraziť viac

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty