Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan si už našli domov v Beverly Hills

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan si už našli domov v Beverly Hills

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa do Los Angeles z Vancouveru presídlili už v marci po odstúpení zo svojich oficiálnych kráľovských úloh. Až pred pár týždňami však kúpili vlastné sídlo v Beverly Hills, kde oslávili prvé narodeniny svojho syna Archieho a druhé výročie svadby.

Zdroj: Getty Images

Populárny pár si našiel vlastnú rezidenciu v horách nad Beverly Hills, na samom konci komunity známej ako Beverly Ridge Estates, stráženej 24/7. Aj keď táto enkláva nie je taká slávna, ako Beverly Park či Mulholland Estates, ponúka všetko, čo si v súčasnosti Harry a Meghan môžu želať. Beverly Ridge je pravdepodobne ešte exkluzívnejšou štvrťou, pozostáva iba zo 14 opulentných nehnuteľností schovaných za bezpečným vchodom.

Zdroj: dirt.com

Obrovský dom Meghan a Harryho s dvomi bránami má obytný priestor s rozlohou takmer 2 323 metrov štvorcových a kúpili ho od hollywoodskeho herca Tylera Perryho (Mladé ninja korytnačky, Viceprezident). Herec získal 9-hektárovú nehnuteľnosť ešte v roku 2004 a investoval do nej veľké peniaze, takže od kráľovského páru za ňu dostal 18 miliónov dolárov. Rekonštruovaná budova v toskánskom štýle ponúka 8 spální a 12 kúpeľní. Táto pevnosť s vysokým stupňom bezpečnosti neleží iba v stráženej enkláve, má aj vlastnú bránu pre príjazdovú cestu, bezpečnostné kamery a najmodernejší alarmový systém. Perry údajne má svoj vlastný súkromný bezpečnostný tím, ktorý neustále sleduje priestory, vďaka čomu je statok ideálnou voľbou pre svetoznámu mladú rodinu, ktorú by mohlo obťažovať veľa zvedavcov.

Zdroj: dirt.com

Zdroj: dirt.com

Povrávalo sa, že tento obchod im vybavila známa americká moderátorka Oprah Winfrey, ktorá bola aj hosťom na ich svadbe. Americká novinárka Gayle King, Meghanina priateľka, však uviedla veci na pravú mieru – Oprah transakciu nezorganizovala, stále však pomáha mladému páru s aklimatizáciou v novom bydlisku. Navyše venovala ich synovi Archiemu k narodeninám špeciálny darček, kolekciu detských knižiek s personalizovaným obalom „Archie’s Book Club”.

Zdroj: Getty Images

Zdroj: dirt.com

Meghan a Harry v súčasnosti vraj naďalej obzerajú rôzne nehnuteľnosti v L.A., ktoré majú prirodzene ceny s osemmiestnou sumou, zodpovedajúce ich kráľovskému postaveniu. Lovia vraj všetky najkrajšie adresy v okolí Los Angeles - od západného Hollywoodu až po hornatú štvrť Palisades. Gayle King  hovorí, že „Sussexovcom“ si v súčasnosti plnia všetky sny. "Majú malé dieťa, žijú v Spojených štátoch a myslím si, že rozprávka pre nich pokračuje, a z toho som šťastná," povedala v relácii Entertainment Tonight.

Zdroj: dirt.com, observer.com

Zdroj foto: dirt.com, Getty Images, CelebrityHomePhotos

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Ako si znížiť mesačné splátky

Ako si znížiť mesačné splátky

Rok 2020 je pre nás skúškou, nielen čo sa týka fyzického a psychického zdravia, ale aj finančnej stability. Viac ako tretina ľudí očakáva, že sa ich situácia v budúcnosti zhorší, a preto plánujú obmedziť svoju spotrebu. Ušetriť sa však dá aj znížením mesačných splátok a vytvorením si finančného vankúša do budúcnosti.

...
Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk

Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk

Na popradskom sídlisku Juh IV – Merťuky rastie prvý z plánovanej dvojice sedempodlažných bytových domov Barbora. Developer KAMI PROFIT, s.r.o., v nich ponúka na predaj štvorizbové, trojizbové a dvojizbové byty i garsónky. „Staviame moderné bývanie, ktorého hodnotu popri kvalitných materiáloch a vyhotovení umocní aj unikátny výhľad na Vysoké Tatry,“ hovorí konateľ spoločnosti Milín Kaňuščák.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame