Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ariana Grande sa konečne usadila – v ultramodernom dome ako vo výklade

Ariana Grande sa konečne usadila – v ultramodernom dome ako vo výklade

Po rokoch prenájmov si popová hviezda Ariana Grande konečne našla svoj domov za 13,7 milióna dolárov v exkluzívnej štvrti Los Angeles. No intímne hniezdočko to rozhodne nie je – takmer každá miestnosť je otvorená ako výklad len pár metrov od cesty.

Zdroj: Realtor.com

Slávna speváčka svojou kúpou všetkých trochu prekvapila. Hviezdy jej kalibru väčšinou túžia po súkromí a jej nové sídlo s plochou viac ako 930 metrov štvorcových je všetko možné, len nie úkryt pred verejnosťou. Nachádza sa vysoko nad ikonickým Sunset Strip v exkluzívnej štvrti známej ako Bird Streets a ponúka množstvo otvoreného ultramoderného životného priestoru.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Arianin nový luxusný dom má tiež pomerne rozporuplnú minulosť. Bol dokončený pred dvoma rokmi, v lete 2018 a nebol nikdy obývaný, pravdepodobne kvôli tomu, že to bola špekulatívna výstavba. Odvtedy je trochu zmätenou položkou na realitnom trhu, niesol už množstvo cenoviek, ktoré začali na 25,5 mil. USD a nakoniec klesli na 17,495 milióna dolárov. Túto nehnuteľnosť postavila investičná skupina Woodbridge, ktorá medzi tým zanikla.

Zdroj: Realtor.com

Musíme však uznať, že aj za veľmi "zľavnenú" sumu 13,7 milióna dolárov je sídlo stále jedným z najkrajších domov predávaných tento rok v Hollywood Hills. Nachádza sa v tom najlepšom susedstve, niektorí z blízkych majiteľov domov sú Leo DiCaprio, Keanu Reeves či niekoľko dedičiek Walmartu. A vďaka otvorenej konštrukcii rozhodne poskytuje úžasné výhľady.

Zdroj: Realtor.com

Z ulice sa robustná kovová brána otvárajú do átria, ktoré vedie k preskleným vstupným dverám. Za nimi sú spoločenské obytné priestory s masívnymi sklenenými stenami s výhľadom na okolité kopce. Rozsiahla kuchyňa sa môže pochváliť dizajnovými spotrebičmi Miele a skrinkami na mieru, zatiaľ čo obojstranný krb efektne rozdeľuje obývaciu izbu a jedáleň.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Podlahy z tvrdého dreva sa tiahnu cez trojúrovňový dom, a to aj do dekadentného hlavného apartmánu, ktorý pokrýva celé najvyššie poschodie. Hlavná kúpeľňa je umytý do dovážaného kameňa a ponúka kozmetický stolík, toalety a sprchu s dvojitou dažďovou hlavicou. K dispozícii je tiež súkromná terasa, priestor na posedenie, salónik a šatník v butikovom štýle s pásovým osvetlením, ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších milovníkov módy.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Nižšia úroveň objektu ponúka telocvičňu, wellness centrum so saunou, vínnu pivnicu schopnú uskladniť stovky fliaš, domáce kino a bohatý bar, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani luxusný nočný klub. 

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Rovnako ako mnoho iných domov v okolitých kopcoch, ani v tomto sídle si Ariana veľa záhrady neužije. Ale z južnej strany pozemku je veľká terasa pre zábavné stolovanie pod holým nebom plus nekonečný bazén v tvare písmena L, ktorý ponúka úžasné výhľady na L.A.

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: variety.com, Realtor.com

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

V nedeľu podvečer bude tím relácie Nové bývanie hľadať mladej lekárke prvý vlastný byt v Bratislave. Charlotte skončila medicínu, pracuje v nemocnici a rozhodla sa investovať do bytu, aby sa osamostatnila. Predstavovala by si pre seba už rovno trojizbový byt, aby to bola investícia do budúcnosti. Ideálny je zrekonštruovaný, s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy. Preferuje Ružinov alebo centrum, kde sú však ceny príliš vysoké. Uvidíme, či jej...
Spúšťame novú kampaň

Spúšťame novú kampaň

Od 18.9. spúšťame novú reklamnú kampaň. Hlavným motívom je pomoc spoľahlivého partnera pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Vďaka spoľahlivému partnerovi sa aj tak významná životná udalosť, akou je predaj či kúpa nehnuteľnosti, obíde bez chýb či nesprávnych rozhodnutí.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon