Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadáte nehnuteľnosť? Pripravili sme pre vás nový video seriál: Na ceste domov

Hľadáte nehnuteľnosť? Pripravili sme pre vás nový video seriál: Na ceste domov

Už čoskoro vám na Nehnuteľnosti.sk predstavíme náš nový video šesťdielny seriál “Na ceste domov”. Pripravili sme ho pre tých, ktorí hľadajú nový byt, dom. Môžete si ho pozrieť vo video spotoch alebo prečítať na našom webe. V každej časti sa dozviete priamo od odborníkov dôležité informácie, ktoré vám pomôžu prejsť týmto zložitým procesom čo najefektívnejšie a bez zbytočných chýb a prieťahov.

Cesta k ideálnemu bývaniu nebýva jednoduchá, pretože sa skladá z rôznych úkonov, ktoré zaberú množstvo času a vyžadujú si dobrú koordináciu. V našom seriáli Na ceste domov vás na nej bude sprevádzať moderátor Vlado Voštinár, ktorý sa bude pýtať odborníkov na jednotlivé oblasti presne tie otázky, ktoré vám víria hlavou.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Začneme pekne po poriadku -  keď chcete nájsť tú správnu nehnuteľnosť, v prvom rade sa musíte zorientovať na našom realitnom portáli. Čo všetko na ňom nájdete, ako sa zorientovať v spleti inzerátov, ako ich správne čítať a dobre im rozumieť, vám vysvetlí Michal Pružinský z portálu Nehnutelnosti.sk.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Ako vám dokáže pomôcť dobrý realitný maklér a ako ho rozoznáte od tých ostatných, vám prezradí prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska NARKS Ján Pálenčár. Pri kúpe nehnuteľností sa treba pripraviť na nevyhnutné administratívne úkony, objasní vám ich právnik Mojmír Plavec, tajomník Realitnej únie. Aké sú dnes možnosti a podmienky financovania nehnuteľností? To sa dozviete od odborníka na hypotéky Slavomíra Kuzmu z Gepard Finance. O poistkách a poistných udalostiach sa Vlado Voštinár rozpráva s JUDr. Jozefínou Žákovou, generálnou riaditeľkou Slovenskej asociácie poisťovní. A na konci procesu je dôležité svoj nový domov aj krásne zariadiť - ako si vytvoriť ten správny interiérový dizajn, vám poradí architektka Lucia Ortutová.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Veríme, že množstvo dôležitých a obsažných informácií, ktoré vám prinášame, vám pomôže rýchlo a ľahko získať bývanie podľa vašich preferencií.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj foto: Nehnutelnosti.sk

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Spánok v prírode a zároveň v pohodlí? Indoor – outdoor spálne sú čoraz obľúbenejšie

Spánok v prírode a zároveň v pohodlí? Indoor – outdoor spálne sú čoraz obľúbenejšie

Prečo by ste si mali vychutnávať spálňu s výhľadom len v dovolenkových apartmánoch? Vytvorenie silného prepojenia interiéru s exteriérom môže do vašej oddychovej zóny priniesť čerstvý vzduch, sviežu vôňu zelene, pocit otvorenosti a priestrannosti a priamy prístup na terasu či do záhrady. Ak v blízkej dobe plánujete stavbu alebo rekonštrukciu domu, máme pre vás 5 inšpirácií, ako si vytvoriť spálňu snov.

...
Hitom tohto leta je pastelové sklo – pozrite, ako rozveselí váš stôl

Hitom tohto leta je pastelové sklo – pozrite, ako rozveselí váš stôl

Keď sa tento rok nemôžete vydať do ďalekých krajín, preneste sa aspoň do ďalekej minulosti. Pastelové sklené riady boli moderné v 50-tych rokoch minulého storočia a vydržali na výslní viac ako 20 rokov. Dnes sa k nim dizajnéri radi vracajú a ponúkajú rôzne štýly pohárov, misiek a podnosov. Pozrite sa, aké vychytávky môžu vniesť farby do vášho každodenného života.

...
6 faktorov ovplyvňujúcich komfort a bezpečie v kúpeľni

6 faktorov ovplyvňujúcich komfort a bezpečie v kúpeľni

Nároky na komfort a bezpečnosť pri pohybe po priestore sú vysoké v každej miestnosti. V kúpeľniach sú však jednotlivé požiadavky ešte o niečo vyššie. Zohľadnenie 6 hlavných faktorov, od ktorých závisí, či sa naša kúpeľňa stane vkusným, bezpečným a pohodlným priestorom, nám ich pomôže splniť.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame