Hľadáte nehnuteľnosť? Pozrite si náš nový video seriál: Na ceste domov | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Hľadáte nehnuteľnosť? Pozrite si náš nový video seriál: Na ceste domov

Hľadáte nehnuteľnosť? Pozrite si náš nový video seriál: Na ceste domov

Nájsť nový byt alebo dom nie je zrovna ľahká úloha. Preto sme na Nehnuteľnosti.sk pripravili nový šesťdielny video seriál “Na ceste domov”. Môžete si ho pozrieť vo video spotoch alebo prečítať na našom webe. V každej časti sa dozviete priamo od odborníkov dôležité informácie, ktoré vám pomôžu prejsť týmto zložitým procesom čo najefektívnejšie a bez zbytočných chýb a prieťahov.

Cesta k ideálnemu bývaniu nebýva jednoduchá, pretože sa skladá z rôznych úkonov, ktoré zaberú množstvo času a vyžadujú si dobrú koordináciu. V našom seriáli Na ceste domov vás na nej bude sprevádzať moderátor Vlado Voštinár, ktorý sa bude pýtať odborníkov na jednotlivé oblasti presne tie otázky, ktoré vám víria hlavou.Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Začneme pekne po poriadku -  keď chcete nájsť tú správnu nehnuteľnosť, v prvom rade sa musíte zorientovať na našom realitnom portáli. Čo všetko na ňom nájdete, ako sa zorientovať v spleti inzerátov, ako ich správne čítať a dobre im rozumieť, vám vysvetlí Michal Pružinský z portálu Nehnutelnosti.sk.

Ako vám dokáže pomôcť dobrý realitný maklér a ako ho rozoznáte od tých ostatných, vám prezradí prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska NARKS Ján Pálenčár. Pri kúpe nehnuteľností sa treba pripraviť na nevyhnutné administratívne úkony, objasní vám ich právnik Mojmír Plavec, tajomník Realitnej únie. Aké sú dnes možnosti a podmienky financovania nehnuteľností? To sa dozviete od odborníka na hypotéky Slavomíra Kuzmu z Gepard Finance. O poistkách a poistných udalostiach sa Vlado Voštinár rozpráva s JUDr. Jozefínou Žákovou, generálnou riaditeľkou Slovenskej asociácie poisťovní. A na konci procesu je dôležité svoj nový domov aj krásne zariadiť - ako si vytvoriť ten správny interiérový dizajn, vám poradí architektka Lucia Ortutová.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Veríme, že množstvo dôležitých a obsažných informácií, ktoré vám prinášame, vám pomôže rýchlo a ľahko získať bývanie podľa vašich preferencií.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj foto: Nehnutelnosti.sk

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Z ktorých drevín sa vyrábajú najkvalitnejšie drevené žalúzie?

Z ktorých drevín sa vyrábajú najkvalitnejšie drevené žalúzie?

Všestranné drevo si už dávnejšie našlo uplatnenie aj pri výrobe žalúzií. Tie sa spočiatku považovali len za atraktívny estetický doplnok, no s nárastom ich produkcie sa okamžite začala zlepšovať aj ich praktická funkcia. Drevené žalúzie z vybraných drevín tak môžu vzhľadom aj kvalitou konkurovať tieniacej technike z ktorýchkoľvek iných materiálov.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon