Nicole Kidman podľahla čaru historického apartmánu v New Yorku | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Nicole Kidman podľahla čaru historického apartmánu v New Yorku

Nicole Kidman podľahla čaru historického apartmánu v New Yorku

Oskarová hviezda Nicole Kidman so svojím manželom, country spevákom Keithom Urbanom, kúpili štýlový byt v preslávenej celebritnej štvrti Tribeca na Manhattane. Podľa denníku New York Post ich však na budove viac ako elegantný taliansky neo-renesačný štýl zaujali účinné opatrenia na ochranu proti paparazzom.

Zdroj: DBOX

Hviezdny pár sa rozhodol obohatiť svoje úctyhodné portfólio nehnuteľností atraktívnym vintage apartmánom za 3,5 milióna dolárov v lukratívnej štvrti v krásnej čerstvo zrekonštruovanej budove, ktorá je chránenou pamiatkou. Budú ho využívať ako newyorské bývanie, keďže hlavné sídlo ich rodiny majú v Nashville. Aj keď tento byt už na prvý pohľad zlomí srdce mnohým milovníkom romantického dizajnu, Nicole vraj pri jeho kúpe presvedčili iné benefity.

Zdroj: DBOX

Budova má totiž tri samostatné vchody do budovy a tiež „nebeskú garáž“ odolnú proti paparazzom, ktorá majiteľom umožňuje hydraulicky zdvíhať svoje autá až k svojmu bytu, čím pomôže zachovať súkromie celebritnej dvojice. Pôsobivú budovu postavili architekti McKim, Mead & White a pôvodne slúžila ako sídlo súdu. Aj po rekonštrukcii zostali niektoré historické prvky starostlivo zachované, vrátane vysokých stropov a mramorovej haly.

Zdroj: DBOX

Hoci apartmán ponúka dokonalé exkluzívne príslušenstvo, jeho samotná rozloha je pomerne malá, má plochu 150 m2 a dve spálne. Môže sa však pochváliť dubovými parketami s francúzskym vzorom Chevron a stropmi, ktoré dosahujú výšku viac ako 4 metre. Veľké klenuté okná poskytujú nádherný výhľad na mesto. Kuchyňa na mieru s linkou Scavolini je ultra moderná, obložená carrarským mramorom a vybavená špičkovými spotrebičmi Miele. K vybaveniu patrí aj vínna pivnica s vlastnou súkromnou jedálňou, krytý bazén, záhrady na streche s ohniskom a fitnescentrum s rozlohou 204 m2.

Zdroj: DBOX

Okrem tohto nového realitného prírastku a svojho hlavného domova v Nashville má Nicole Kidman a Keith Urban ešte jeden dvojúrovňový apartmán na Manhattane, rezidenciu v Beverly Hills a dva domy v Austrálii, odkiaľ obaja pochádzajú. Obaja sú tiež aj napriek koronakríze pracovne zaneprázdnení. Nicole od roku 2019 dokončila filmyy Stehlík a Bombshell a hrá aj v pripravovanej hudobnej komédii Netflix „Prom“. Keith zas pripravuje nový album „The Speed ​​of Now Part One“.

Zdroj: dirt.com, architecturaldigest.com

Zdroj foto: DBOX

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

7 zakázaných miest, ktoré sú pre bežných ľudí tabu

7 zakázaných miest, ktoré sú pre bežných ľudí tabu

Vo svete je viacero miest, na ktorých pôdu nesmie vstúpiť noha „bežného smrteľníka“. Dôvody, prečo je návšteva týchto lokalít tabu, sú rôzne. Kým niekde sa jedná o strážené vojenské oblasti, iné sú neprístupné z dôvodu zdravotných alebo bezpečnostných rizík. Prípadne ide o sídla spolkov, klubov a firiem, kde majú prístup iba ich elitní členovia.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame