Kto osídli vesmír skôr – Elon Musk či Jeff Bezos?

Kto osídli vesmír skôr – Elon Musk či Jeff Bezos?

Vesmír sa stal priestorom súboja miliardárskych projektov. Ktorý má lepší ťah na bránu SpaceX Elona Muska alebo Blue Origin Jeffa Bezosa?

Vesmírne preteky, ktoré boli kedysi záležitosťou súperiacich krajín, sa dnes stali duelom miliardárov. Je tu pán Tesla, Elon Musk, ktorý sa snaží kolonizovať Mars v rámci projektu SpaceX, a pán Amazon, Jeff Bezos, ktorý mapuje budúcnosť s raketami Blue Origin, v ktorých môžu žiť a pracovať milióny ľudí vo vesmíre. Obaja súťažia o vývoj najdôležitejšieho lunárneho pristávača  pre misiu NASA Artemis v roku 2024 a áno, niekedy si porovnávajú aj dĺžky rakiet.

Zdroj: SpaceX/ Blue Origin

Ako sa teda tieto dve galaktické egá porátajú? Podľa nášho prehľadu má Elon Musk mierny náskok, Jeff Bezos mu však šliape na päty...

Zdroj: Wikipédia

Zdroj: Adobe Stock

Zdroj: Adobe Stock

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: SpaceX, Blue Origin, Google, NASA, Adobe Stock

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Kupujete malý byt? 4 tipy, ako ho prakticky zariadiť

Kupujete malý byt? 4 tipy, ako ho prakticky zariadiť

Je až neuveriteľné, ako rýchlo sa zväčšuje trh s nehnuteľnosťami. Na druhej strane nehnuteľnosti nikdy neboli také drahé, ako sú dnes. Aj to je dôvod, prečo mnoho mladých dáva prednosť menším bytom. Ak sa aj vy rozhodujete pre kúpu menšieho bytu, určite si nezabudnite všimnúť jeho dispozičné riešenie a zvážte možné usporiadanie nábytku.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon