Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo. Byty sú už v predaji.

Hrubá stavba bytových domov I. etapy bola dokončená začiatkom júla a všetky práce na stavbe naďalej prebiehajú podľa harmonogramu. Kolaudácia I. etapy je plánovaná na koniec tohto roka. Prvý obyvatelia sa do svojich nových bytov budú sťahovať v apríli budúceho roka.

Po vypredaní I. etapy projektu sa developer Reinoo a.s. rozhodol spustiť plánovanú výstavbu II. etapy a pokračovať tak v projekte podľa plánu.

Zelené Vlčince 2Zdroj: Reinoo

„Druhá etapa prinesie niekoľko noviniek. Zmenou bude napríklad dispozícia bytov na najvyššom poschodí oproti prvej etape. Nový majitelia bytov druhej etapy sa môžu tešiť najmä na panoramatický výhľad na Dubeň, veľkou výhodou bude i orientácia bytov na južnú stranu.“ hovorí Roman Petro, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s. 

Pri výstavbe bude opätovne kladený dôraz na využitie ekologických riešení a udržaní zelene - výsadba nových stromov s výškou už 6 metrov, inštalácia vsakovacích nádrží na zachytávanie dažďovej vody zo striech, ako i zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.

Zelené Vlčince 2Zdroj: Reinoo

Po dokončení výstavby II. etapy, dvoch osem podlažných rezidenčných domov, vznikne celkovo 148 nových bytov s moderným a funkčným dispozičným riešením, nadštandardne veľkými balkónmi a vonkajším i podzemným parkovaním s priamym vstupom ku výťahom. Pre komfortné bývanie v príjemnom susedstve je možný výber bytov od 1 až po 4-izbové byty.

Zelené Vlčince 2Zdroj: Reinoo

Spoločnosť Reinoo, a.s. Žilina, za ktorou stojí zakladateľ Azetu, Milan Dubec, sa venuje developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností už od roku 2011.V roku 2017 obnovila budovu Banky na Legionárskej ulici v Žiline, hneď vedľa budovy Novej synagógy. V roku 2019 nanovo vybudovala budovu bývalej Pošty na sídlisku Vlčince, ktorá ponúka viac ako 13 100 m2 prenajímateľnej plochy v certifikácii LEED v4 GOLD. Ďalším projektom na území biznis zóny Poštová bude administratívne centrum Obchodná 1.

Aktuálne v Žiline Reinoo stavia aj svoj najväčší rezidenčný projekt Zelené Vlčince, ktorý po ukončení II. etapy poskytne 290 nových bytov. Súčasne buduje nové byty priamo v centre Žiliny pod názvom projektu Byty Retro s 54 novými bytmi. Spoločnosť Reinoo úspešne tiež dokončila výstavbu prvej etapy novej štvrte Pod Zábrehom v Púchove, kde pokračuje aj vo výstavbe projektov Rubicon a Pod Zábrehom 2. V Púchove tak Reinoo developuje už 272 bytov.

Autor: Pipo

Diskusia

Podobné články

Miška zo seriálu Prázdniny má s rodičmi romantickú chalupu v drevorubačskej doline. Je najmladšou chalupárkou v relácii Na chalupe.

Miška zo seriálu Prázdniny má s rodičmi romantickú chalupu v drevorubačskej doline. Je najmladšou chalupárkou v relácii Na chalupe.

Kúsok od Banskej Bystrice smerom na Donovaly je čarovné miesto ako stvorené na chalupárčenie ukryté v slávnej drevorubačskej doline. Tam majú už skoro päťdesiat rokov svoju chalupu Rovňákovci, rodičia malej herečky Mišky zo seriálu Prázdniny, kde stvárňuje postavu Márie Jančichovej. Aj tam so svojimi seriálovými otcami trávia všetok čas na chalupe a nielen jej sa takéto prázdniny páčia. Chalupy majú svoje čaro.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame