Veselé bývanie v sympatickej obci | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Veselé bývanie v sympatickej obci

Veselé bývanie v sympatickej obci

Články o rezidenčnej výstavbe sa v rámci nášho blogu poväčšinou sústredia na bytové domy situované v skôr mestskom prostredí. V dnešnom príspevku sa však pozrieme na projekt rodinných domov, ktorý objavíme v menšej obci s vidieckym charakterom.

Vo Veselom sa v súčasnosti dolaďuje Veselé bývanie z portfólia developera B&V Group a.s.. 

 

vbVeselé bývanie; Zdroj: B&V Group a.s.

Obec leží približne 13 km od známeho kúpeľného mesta Piešťany a je súčasťou Mikroregiónu nad Holeškou. Miesto realizácie sa nachádza v blízkosti jej spoločenského centra, v prevažne nízkopodlažnej zástavbe. Neďaleko stojí kostol svätého Bartolomeja, kúsok od neho, pri chôdzi smerom na juh, uvidíme súbor 6 objektov s prístupovou cestou napojenou na existujúcu komunikáciu. 

 

vbfVeselé bývanie; Zdroj: B&V Group a.s.

vbgVeselé bývanie; Zdroj: B&V Group a.s.

 

Veselé bývanie zaujme architektúrou, už na prvý pohľad sa odlišuje od populárneho „bungalovu“, ktorý po dlhé roky kraľuje novovznikajúcim obytným štvrtiam. Do ponuky patrí 1 päťizbový a 5 štvorizbových rodinných domov. Skladajú sa z dvoch jednoduchých hmôt, hlavnej, dvojpodlažnej prekrytej klasickou sedlovou strechou a menšej, vstupnej časti s plochou ukončujúcou konštrukciou a nadväzujúcou pergolou nad parkovacím státím. 

vbaVeselé bývanie - začiatok októbra; Zdroj: Novostavby.sk

vbbVeselé bývanie - začiatok októbra; Zdroj: B&V Group a.s.

vbeVeselé bývanie - začiatok októbra; Zdroj: B&V Group a.s.

vbdVeselé bývanie - začiatok októbra; Zdroj: B&V Group a.s.

 

Dispozičné riešenie je čisté. Na prízemí bol navrhnutý otvorený obytný priestor zahŕňajúci obývaciu miestnosť s kuchyňou a jedálňou. Hneď oproti vstupu bola vybudovaná kúpeľňa s plochou pre práčku a sušičku. Na poschodí nájdeme nočnú zónu s druhou kúpeľnou a tromi izbami, ktoré svojimi rozmermi dovoľujú umiestnenie aj väčších šatníkových skríň. Každá parcela disponuje miestom pre parkovanie troch automobilov.

Nosný systém stavieb pozostáva z 44 cm hrubého muriva značky HELUZ FAMILY a železobetónových stropov, schodiská sú drevené. Poslednú vrstvu strešného plášťa tvorí plechová krytina, na fasádach sa použila termo a povrchová omietka. Osadené boli plastové výplne s izolačným trojsklom, vstupné dvere sú bezpečnostné.

 

vbhVeselé bývanie; Zdroj: B&V Group a.s.

vbiVeselé bývanie; Zdroj: B&V Group a.s.

 

O Veselé bývanie prejavili zákazníci dobrý záujem, developer zaznamenal zvýšenie množstva obhliadok, tri nehnuteľnosti sa už predali. V prvej polovici októbra prebiehali posledné práce, zostávalo vyhotoviť finálne vrstvy vonkajších omietok, upraviť terén, dokončiť spevnené plochy, komunikácie a oplotenie. V takmer hotovom interiéri chýbalo len schodisko.

Spoločnosť B&V Group a.s. pripravuje ešte tri projekty, a to v blízkych Piešťanoch, Banke a Bašovciach.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Veľký ružinovský projekt stále rastie, 8. etapa je v predaji

Výstavba rezortu na Kubínskej holi napreduje

Nová štvrť v Liptovskom Mikuláši ponúka bývanie v rodinných i bytových domoch

 

Zdroj: Novostavby.sk

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

Diskusia

Podobné články

Zo Starého Mesta do Petržalky by mohla viesť „kultúrna os“

Zo Starého Mesta do Petržalky by mohla viesť „kultúrna os“

Projekt Nové Lido situovaný na pravý breh Dunaja bol predstavený aj ako riešenie pre rozšírenie malého bratislavského centra, vzhľadom na vybranú polohu sa pre tento účel prirodzene ponúka. Atraktivitu zatiaľ nerealizovaného zámeru aktuálne umocnila vízia spoločnosti J&T REAL ESTATE (JTRE), ktorá do predmetného územia umiestňuje národné kultúrne a kongresové centrum. Postaviť by ho chcela s podporou štátu.

...
MORUŠE obohatia ponuku bývania v Ružinove

MORUŠE obohatia ponuku bývania v Ružinove

Na bratislavskom trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami patrí spoločnosť VI Group k tým výraznejším. Rodinná developerská a projektová spoločnosť založená architektmi zrealizovala už viacero zapamätateľných stavieb, svoj charakteristický dizajn nadobudne aj jej najčerstvejší pripravovaný bytový dom MORUŠE.

...
V Ružovom mlyne v Piešťanoch sa bude bývať

V Ružovom mlyne v Piešťanoch sa bude bývať

Konverzie industriálneho dedičstva predstavujú zaujímavý spôsob obohacovania mestskej štruktúry. Zachovanie charakteristických prvkov zabezpečuje žiaducu kontinuitu, príjemným bonusom sú atraktívne priestory. Možnosť získať takúto originálnu nehnuteľnosť sa otvorila v Piešťanoch. Starší mlyn oživuje developer Ružový mlyn, s.r.o., člen skupiny Volare group AG.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame