Dom alebo byt? Nie je ľahké rozhodnúť sa, urobíme vám prehľad oboch variánt v Banskej Bystrici. | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dom alebo byt? Nie je ľahké rozhodnúť sa, urobíme vám prehľad oboch variánt v Banskej Bystrici.

Dom alebo byt? Nie je ľahké rozhodnúť sa, urobíme vám prehľad oboch variánt v Banskej Bystrici.

Tentokrát bude Nové bývanie trošku špecifické, pretože Evka s Martinom nevedia, či chcú bývať v dome alebo v byte. Čakajú, čo ich osloví viac. Jasno majú v tom, že to bude Banská Bystrica a jej okolie.

Dom alebo byt? Nie je to ľahká otázka a pri rozhodovaní je nutné zvážiť všetky klady a zápory. Ak sa aj napriek tomu neviete rozhodnúť, nie je zlé urobiť si prehľad o oboch možnostiach. Aj s takouto dilemou vám vie poradiť tím Vlada Voštinára.

Zdroj: Nové bývanie

Martin a Eva sú čerstvo zasnúbení, plánujú spoločnú budúcnosť, a preto sa rozhodli hľadať bývanie v Evkinom rodisku, kam sa Martin prisťahoval z Pezinka. Momentálne bývajú v jednoizbovom byte, chcú určite niečo väčšie, ale zatiaľ si nie sú istí, či byt alebo dom. Obaja pracujú v IT priemysle a momentálne veľa pracujú z domu, preto potrebujú viac priestoru, aby mohli mať pracovňu a do budúcna aj detskú izbu. Sú športovci a majú radi zdravý životný štýl.

Zdroj: Nové bývanie

Pri byte je pre nich ideálna novostavba s balkónom alebo terasou, vyššie poschodie, nepriechodné izby a rozloha okolo 70 m². Dom troj alebo štvorizbový s terasou, menším pozemkom, aby tam mohli tráviť voľné chvíle. Pri rozhodovaní, čo bude mať prioritu, to bude to, čo ich chytí za srdce. Rozpočet je do 200-tisíc eur.

Zdroj: Nové bývanie

Rozhodli sme sa im ukázať dva domy a dva byty bez bonusovej ponuky. Prezrieme si dve novostavby v blízkosti mesta, ale s možnosťou dokončiť si to podľa vlastných predstáv, a tiež podľa rád architektky Silvie Brna. Byty, ktoré navštívime, boli už zabývané, čiastočne prerobené priamo v Banskej Bystrici. Či sa im niečo zapáčilo, alebo budú hľadať ďalej na portáli Nehnuteľnosti.sk, uvidíte už v nedeľu o 17:50 na JOJke.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Nie je to dom, ani rezidencia, je to skôr malé kráľovstvo ruského prezidenta Vladimíra Putina. Šokujúce podrobnosti o honosnom paláci na brehu Čierneho mora priniesla reportáž Nadácie boja proti korupcii (FBK) ruského opozičného aktivistu Alexeja Navaľného, deň po tom, ako ho uväznili. Spolu s ňou uviedli aj takmer dvojhodinové video na You Tube.

...
Top 12 súkromných ostrovov na predaj

Top 12 súkromných ostrovov na predaj

V poslednom čase každý z nás aspoň na chvíľu zatúžil bývať na opustenom ostrove. Pre tých, ktorí majú seriózne úspory, však môže byť súkromný ostrov realitou. Prinášame 12 najkrajších, ktoré sú na predaj. Teda, ešte koncom roka 2020 boli. Uvidíme, ako rýchlo sa rozchytajú...

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame