Moderná chatka s výhľadom na Vltavu je unikátna | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Moderná chatka s výhľadom na Vltavu je unikátna

Moderná chatka s výhľadom na Vltavu je unikátna

Keď máte pred očami krásu, treba si ju užívať plnými dúškami, pretože neviete, ako dlho ten magický čas potrvá. Ak máte šťastie, tak takúto nádheru máte garantovanú neustále. Tento pocit získate, keď sa s nami v relácii Na chalupe vyberiete na chatku blízko Prahy. Nachádza sa nad sútokom Sázavy s Vltavou. Toto unikátne miesto s ešte unikátnejšou modernou chatkou objavil mladý muž z Prahy.

Honzo žije v garsónke v Prahe a keď našiel inzerát na predaj chaty v okolí Prahy, v Davle, neváhal a musel ho mať. Bola to láska na prvý pohľad.

Zdroj: Na chalupe

Zaujala ho chata, ale hlavne pozemok, na ktorom je postavená. Je na úpätí skaly a pozerá odtiaľ dolu na Vltavu. Predtým tam mal majiteľ starú drevenú chatku, ktorú prestaval na modernú. Prvá návšteva a prvá noc na skúšku strávená tam bola rozhodujúca. Honzo hneď vedel, že tam chce bývať.

Zdroj: Na chalupe

Interiér tvorí síce len jedna izba, ale je mimoriadne „výživne“ a vkusne zariadená. Všetko si to navrhol a spontánne urobil sám. Z každého miesta je výhľad do exteriéru, čo eliminuje stiesnenosť izby.

Zdroj: Na chalupe

Denne uteká z mesta do Davle, pracuje tam a miluje kľud, ktorý vplýva aj naňho. Výhľad z chaty stojí za všetko – je krásny a má svoje plusy v každom ročnom období. Okrem chatky má na pozemku aj prístavbu, ktorá slúži ako sklad a zároveň ako sauna s výhľadom na celé okolie.

Zdroj: Na chalupe

Honzo má tiež smelé plány do budúcnosti. Už o pár týždňov mu tam vyrastie vysunutá drevená terasa, z ktorej bude výhľad na údolie a predĺži si pozemok. Chata je jeho srdcovou záležitosťou, mal mnoho ponúk na predaj, no neurobil by to. Je tam šťastný. Aj táto moderná chalúpka je zapojená do súťaže o Naj chalupu a možno vás aj takáto stavba s nádherným výhľadom inšpiruje.

 

Zdroj: Na chalupe

PR článok

Diskusia

Podobné články

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Nie je to dom, ani rezidencia, je to skôr malé kráľovstvo ruského prezidenta Vladimíra Putina. Šokujúce podrobnosti o honosnom paláci na brehu Čierneho mora priniesla reportáž Nadácie boja proti korupcii (FBK) ruského opozičného aktivistu Alexeja Navaľného, deň po tom, ako ho uväznili. Spolu s ňou uviedli aj takmer dvojhodinové video na You Tube.

...
Top 12 súkromných ostrovov na predaj

Top 12 súkromných ostrovov na predaj

V poslednom čase každý z nás aspoň na chvíľu zatúžil bývať na opustenom ostrove. Pre tých, ktorí majú seriózne úspory, však môže byť súkromný ostrov realitou. Prinášame 12 najkrajších, ktoré sú na predaj. Teda, ešte koncom roka 2020 boli. Uvidíme, ako rýchlo sa rozchytajú...

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame