Hľadáte dom v Prievidzi alebo v Bojniciach? Pozrite si Nové bývanie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Hľadáte dom v Prievidzi alebo v Bojniciach? Pozrite si Nové bývanie

Hľadáte dom v Prievidzi alebo v Bojniciach? Pozrite si Nové bývanie

Lucia a Igor majú malú dcérku a hľadajú si rodinný domček v okolí Prievidze alebo Bojníc. Radi by si kúpili dom so štyrmi izbami, ktorý by mal malý, taký akurát pozemok na posedenie na terase, na bláznenie sa s dcérkou a na nejaké bylinky. Chcú niečo nové, industriálne a moderne zariadené, nepáči sa im už rustikálny štýl. Rozpočet na dom majú 250-tisíc eur.

Na úvod sa vybrali do malej radovej zástavby v Prievidzi, v časti Kopanice. Ide o komfortný, veľký byt rozložený na troch podlažiach. Poteší moderné dispozičné riešenie a veľká garáž, ale nepoteší ich vysoká cena holobytu a ďalšie náklady na dokončenie.

Presunuli sa do novo-vystavanej lokality Vlčie kúty, ktorá je za mestom. Realitná maklérka predviedla zariadený vzorový dom, ten ich sa ešte len dokončuje. Opäť ide o radovú výstavbu, s dobrou architektúrou a priaznivou cenou za holobyt, aj za dom na kľúč.

V obci Kľačno, ktorá je 20 minút od Prievidze, sa začala nová výstavba samostatne stojacich rodinných domov, kde im zariadenie navrhol architekt Balázs Füzék. Ponuka má úplne iný charakter bývania ako v predchádzajúcich radových zástavbách. Ide o samostatne stojaci bungalov s pocitom súkromia v prírodnom prostredí. V Bojniciach sa tímu Vlada Voštinára nepodarilo nájsť ich rozpočtu vyhovujúci novostavbu, a tak zobrali Luciu a Igora do nového bytového komplexu Terasy Bojnice. V prestížnej časti mesta s výhľadom na Bojnický zámok, v blízkosti kúpaliska, ZOO a v krásnom prostredí. Ponúkajú úplne nové, skolaudované byty rôznych veľkostí a naši respondenti si prezreli veľký vzorový byt s dvoma terasami. Na čom sa zhodli Lucia s Igorom sa dozviete v nedeľu o 17:50 na JOJke v Novom bývaní.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Únik z reality v sci-fi minidome za 17 500 USD

Únik z reality v sci-fi minidome za 17 500 USD

Miniatúrne príbytky letia stále viac. Kým niektoré sú navrhnuté za účelom poskytnutia celoročného bývania, iné vznikajú kvôli dočasným pobytom, napr. pri potrebe na chvíľu uniknúť z reality. K takým patrí aj minidom od jedného amerického startupu, ktorý má za 17 500 USD svojich majiteľov preniesť mimo civilizáciu.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame