Súťaž Office roka 2020 štartuje v januári | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Súťaž Office roka 2020 štartuje v januári

Súťaž Office roka 2020 štartuje v januári

Aj keď nás koronakríza zavrela do home officov, potrebu fyzických kancelárskych priestorov a kontaktu pociťuje veľká väčšina zamestnancov. Súťaž Office roka sa koná už po piaty raz a aj tento rok mapuje trendy pracovného prostredia. Ak sa chcete zapojiť, prihláste sa v januári 2021.

Rok 2020 priniesol niekoľko nepredvídateľných situácií a odštartoval sled transformácií nielen pracovných procesov, ale aj samotných kancelárií. Adaptovali ste pracovné prostredie na novovznikajúce požiadavky a potreby? Zmenili ste hygienické štandardy?  Pracujete v inšpiratívnom office? Pridajte sa k tým, ktorí určujú trendy pracovného prostredia a prihláste sa do súťaže.  

Firmy sa museli vzniknutej situácii rýchlo prispôsobiť a to, ako ju zvládli môžu ukázať práve prostredníctvom súťaže OFFICE ROKA a stať sa tak inšpiráciou aj pre iných. Okrem Absolútneho víťaza súťaže, ktorého určí odborná porota, sa bude rozhodovať o víťazoch v kategóriách Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária a Kancelária ako DNA firmy. Registrácia štartuje už v januári 2021

O víťazoch jednotlivých kategórií a tiež o Absolútnom víťazovi OFFICE ROKA 2020 budú opäť rozhodovať odborníci z radov prestížnych domácich aj zahraničných architektov, projektantov, dizajnérov, konzultantov a špecialistov na pracovné priestory.

Zdroj: CBRE

Organizátorom unikátnej súťaže inšpiratívnych priestorov je popredná realitno-poradenská spoločnosť CBRE Slovensko. Do súťaže sa môžu prihlásiť nielen slovenské a nadnárodné súkromné spoločnosti, ale aj inštitúcie verejnej správy či organizácie tretieho sektora. Oproti minulým ročníkom sa termín registrácie posúva na január 2021. Dôvodom sú ďalekosiahle zmeny, ktoré nastali na (nielen) kancelárskom trhu po pandémii COVID-19 a zároveň zjednotenie časového obdobia v rámci kalendárneho roka. Registrácia je otvorená aj pre firmy, ktoré sa zúčastnili minulých ročníkov v prípade, ak majú nové priestory alebo zásadne zmenenú či zrekonštruovanú časť priestorov, ktorá predtým nebola posudzovaná odbornou porotou.

Zdroj: CBRE

Zdroj foto: CBRE

Diskusia

Podobné články

Index realitného zdravia sa v októbri opäť zhoršil

Index realitného zdravia sa v októbri opäť zhoršil

Index realitného zdravia (IRZ) na jeseň pokračuje v zhoršovaní. V októbri dosiahol hodnotu 2,99, čo je tretia najhoršia hodnota v histórii. Podľa prieskumu nezávislej Agentúry pre marketingový výskum trhu, reklamy a médií AKO® výhľad na november predstavuje len kozmetické zlepšenie na 2,95.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame