Jeden z najdrahších bytov na Slovensku je na predaj | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Jeden z najdrahších bytov na Slovensku je na predaj

Jeden z najdrahších bytov na Slovensku je na predaj

Majiteľ jedného z „penthousov“ vo vypredanom projekte Sky Park sa rozhodol svoju prestížnu nehnuteľnosť ponúknuť na predaj. Byt sa nachádza v 3. rezidenčnej veži projektu, ktorá bola nedávno právoplatne skolaudovaná a je situovaný na najvyššom, 29. poschodí. Predáva sa za 1,9 milióna eur a je v exkluzívnej ponuke spoločnosti Occam New Home.

„Na bratislavskom realitnom trhu predstavuje penthouse v SKY PARK unikátnu príležitosť, ktorá sa nemusí dlhé roky opakovať. Okrem najkvalitnejšieho bývania v Bratislave ponúka vynikajúce zhodnotenie investovaných prostriedkov, keďže týchto bytov v projekte je limitovaný počet. Samozrejmosťou je prestíž, ktorú ponúka tento jedinečný byt na najvyššom poschodí v jednom z posledných projektov, na ktorom sa podieľala Zaha Hadid,“ hovorí Jozef Šimek zo spoločnosti Occam New Home, ktorá zastupuje majiteľa nehnuteľnosti.

Predávaný penthouse sa nachádza v tretej rezidenčnej veži projektu SKY PARK a má cez 260m2, plus terasu a dve lodžie s plochou 35m2. Okrem vysoko nadštandardnej výmery ponúka výhľad na Bratislavu, ktorý je vďaka architektúre veží orientovaný až do troch svetových strán. Jeho súčasťou je okrem hlavného vchodu aj samostatný vchod, keďže dispozícia umožňuje vytvoriť menší byt v byte.

Na terasu bytu je možné umiestniť vírivku, prípadne saunu priamo do jednej zo spální. V rámci dispozície je vytvorený priestor pre veľký šatník. Byt má vyššie svetlé výšky a vysoké interiérové dvere. Majiteľ bytu má k dispozícii aj prioritné volanie výťahu.

Sky ParkZdroj: Sky Park

V projekte SKY PARK je celkovo len 6 penthousov, každý je umiestnený na najvyššom poschodí rezidenčných veží. Okrem najvyššieho štandardu bývania a svetovej architektúry ponúkajú úžasné panoramatické výhľady na Bratislavu.

O projekte SKY PARK

SKY PARK v súčasnosti tvoria tri rezidenčné veže, ktoré už majú právoplatnú kolaudáciu. Ponúkajú 792 bytov, ktoré sú však už vypredané. Budúci rok by mala začať výstavba 4. rezidenčnej veže.

Diskusia

Podobné články

Top 12 súkromných ostrovov na predaj

Top 12 súkromných ostrovov na predaj

V poslednom čase každý z nás aspoň na chvíľu zatúžil bývať na opustenom ostrove. Pre tých, ktorí majú seriózne úspory, však môže byť súkromný ostrov realitou. Prinášame 12 najkrajších, ktoré sú na predaj. Teda, ešte koncom roka 2020 boli. Uvidíme, ako rýchlo sa rozchytajú...

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame