Nový dovolenkový rezort v Nízkych Tatrách si zapamätáte | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Nový dovolenkový rezort v Nízkych Tatrách si zapamätáte

Nový dovolenkový rezort v Nízkych Tatrách si zapamätáte

Ak na Slovensku dovolenkujete pravidelne, pravdepodobne ste už premýšľali nad kúpou vlastného ubytovania. V prípade, že sú vašim obľúbeným cieľom Nízke Tatry a ste nadšenec zimných športov, do ponuky zvažovaných rekreačných nehnuteľností môžete prirátať Evergreen Tále. 

Projekt investora CEA Finance II, s.r.o. by mal byť ukončený do konca roka a osloví aj klientov, ktorí sa obzerajú po investičných príležitostiach.

 

etEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

 

Lokalita bohatá na aktivity

Apartmánový súbor je osadený v lokalite s bohatými možnosťami pre trávenie voľného času, a to počas všetkých ročných období. V chladnejších mesiacoch poteší dostupnosť viacerých lyžiarskych stredísk, napríklad Ski Tále, Ski Centrum Mýto, v lete prichádzajú na rad aktivity ako jazdenie či golf a turistika v okolitých horách.

 

etaEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etmEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

atcEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

 

Autorom podoby projektu je architekt Ivan Kubík, ktorý vzhľadom na nie práve tuctové prestrešenie vytvoril zapamätateľný dovolenkový rezort. Kompaktné hmoty zakončujú oblé strechy, na fasádach bude použitá kombinácia svetlej omietky a umelého kameňa. Súčasný výraz architektúre zabezpečia veľké okná s hliníkovými rámami a izolačným trojsklom.

 

Pokrok na stavenisku

Evergreen Tále vzniká v stredisku Tále, pri ceste smerujúcej k lyžiarskemu stredisku Chopok juh. Vo výsledku bude pozostávať z ôsmich dvoj- a trojpodlažných objektov, pred vianočnými sviatkami už bola ukončená hrubá stavba pri šiestich, označených písmenami A až H. Vidieť teda môžeme i charakteristický prvok architektúry apartmánových domov, ich výrazné zaoblené strechy. Zahájená bola výstavba objektu E a vyhotovené základy pri písmene F a pri ostatných postupuje výstavba deliacich priečok, osádzajú sa okenné výplne a začína realizácia vykurovania.

etfEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etbEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etdEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etiEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

 

Ponuka a štandard

V ponuke ubytovania je variant s jedným väčším obytným priestorom zahŕňajúcim spálňu a jednotky s ďalšou oddelenou izbou, aj vo verzii mezonet. Každý apartmán disponuje skladom a vonkajším priestorom ako balkón, lodžia alebo terasa.

V objekte H bude zriadená kaviareň s občerstvením, spoločenskou miestnosťou a tiež menšie potraviny. Pre potreby klientov sa v exteriéri vybuduje detské ihrisko z prírodných materiálov, univerzálna hracia plocha pre rôzne športy spolu s „wellness oddychovou zónou” s dvomi drevenými saunami, dvomi ochladzovacími kaďami, dvomi vírivými vaňami a sprchou.

Svoj apartmán si majiteľ prevezme v štandarde, do ktorého patria protipožiarne vchodové a interiérové dvere, laminátové podlahy v obytných miestnostiach, v kúpeľniach a toaletách keramické dlažby a obklady, wc s Geberitom, umývadlo s batériou, sprchová vanička so sklenenou zástenou a zrkadlo. Zrealizované budú rozvody pre káblovú televíziu a internet. Plánované je elektrické podlahové vykurovanie a samozrejme samostatné meranie spotreby tepla s termostatom pre každý apartmán.

 

etjEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etkEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

etlEvergreen Tále; Zdroj: CEA Finance II, s.r.o.

 

Klient sa rozhoduje medzi 4 možnosťami využívania svojej nehnuteľnosti. Pri voľbe garantovaného výnosu alebo výnosu závisiaceho od skutočnej vyťaženosti si musí dokúpiť balík vybavenia s nábytkom, spotrebičmi a ostatnými zariaďovacími predmetmi.

Pri dodržaní aktuálne nastaveného harmonogramu stavebných prác sa s finalizáciou rezortu Evergreen Tále počíta v novembri, kolaudačné konanie by malo prebehnúť v mesiaci december.

 

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Pekné dvory poskytujú kúsok slobody i v časoch korony II.

Bývanie poskytujúce kúsok slobody i v časoch korony I.

Komorné projekty v zaujímavých lokalitách

 

Zdroj: Novostavby.sk

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

Diskusia

Podobné články

Najrozsiahlejší projekt v Trnave získava mestský charakter

Najrozsiahlejší projekt v Trnave získava mestský charakter

Výrazný podiel z celkového počtu nových bytov na trhu s bratislavskými novostavbami patrí projektom ako Slnečnice alebo Bory. So zámerom vytvoriť životaschopné mestské štvrte ponúkajú okrem bývania tiež vybavenosť. Zástavbu tak postupne dopĺňajú obchodné prevádzky, stravovacie zariadenia a počíta sa aj so školskými či predškolskými zariadeniami. V podmienkach Trnavy sa podobným smerom vydáva Arboria.

...
Luxus na dosah pri Prešove

Luxus na dosah pri Prešove

Popri rozsiahlych rezidenčných súboroch, ktoré zásadným spôsobom menia vzhľad našich miest je bezpochyby zaujímavé sledovať aj komornejšie stavebné aktivity. Obyvateľom ponúkajú výhody v podobe súkromia a častokrát i originálnej architektúry. 

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame