Wonder Woman myslí aj na budúcnosť, kúpila si plážový penthouse v Malibu | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Wonder Woman myslí aj na budúcnosť, kúpila si plážový penthouse v Malibu

Wonder Woman myslí aj na budúcnosť, kúpila si plážový penthouse v Malibu

Hviezda filmov o Wonder Woman, krásna izraelská herečka Gal Gadotová, ešte len začína žiariť naplno, ale už má slušné realitné portfólio. Na konci roku doňho pridala svieži prírastok – plážový bytík „len“ za 5 miliónov dolárov.

Zdroj: Redfin

V zime je trochu neobvyklý čas kúpiť si dom na pláži, ale Gal Gadot zjavne plánuje dopredu. Wonder Woman pridala do svojho zdravého losangeleského realitného portfólia prímorský byt priamo na piesku v hodnote 5 miliónov dolárov, a to len na skok od slávnej trendovej reštaurácie Nobu Malibu.

Zdroj: Redfin

Gal tento penthouse kúpila od thajskej filantropky Bui Simonovej, bývalej Miss Universe z roku 1988. Ex-misska kúpila nehnuteľnosť už v roku 1994, keď mala iba 25 rokov, len za 850 000 dolárov,  čo znamená, že svoje peniaze poriadne zúročila, aj keď započítame náklady za renováciu a 26 rokov užívania.

Zdroj: Redfin

Hoci sme v Malibu zvyknutí na iné horibilné ceny, 5 miliónov dolárov je veľká suma za relatívne malý byt, dokonca aj podľa štandardov do roku 2020. Nejde však o obyčajný byt. Galin penthous je súčasťou bránového komplexu, ktorý sa nachádza v jednej z najlepších častí Malibu a ponúka dve parkovacie miesta mimo ulice. V komplexe sa nachádzajú ďalšie tri podobné jednotky, ktoré momentálne nie sú vo vlastníctve celebrít.

Zdroj: Redfin

Poschodový byt má rozlohu viac ako 180 metrov štvorcových a poskytuje dokonalé súkromie mimo dohľadu verejnosti na pláži. Neutrálny dekor zahŕňa podlahy z masívneho dreva vo farbe pšenice a biele steny. Zaujal nás pôsobivý svetlík, ktorý zalieva interiér prirodzeným svetlom. V obývacej izbe na prízemí je veľký krb a vzrušujúca sklená stena od podlahy po strop, ktorá sa otvára na veľký vydláždený balkón s nekonečným výhľadom na oceán.

Zdroj: Redfin

Medzi ďalšie atraktívne priestory patrí formálny jedálenský kút, ktorý susedí s kuchyňou, ktorá je drobná, ale je vybavená kvalitnými nerezovými spotrebičmi a hrubými žulovými pracovnými doskami. K dispozícii je tiež rodinná izba s plyšovými béžovými kobercami. Dve spálne majú obidve béžové koberce od steny k stene a ponúkajú priestranné kúpeľne, hlavná spálňa dokonca dve, so vstavanou vaňou a bidetom.

Zdroj: Redfin

Zdroj: Redfin

Za takéto vybavenie Gal síce vyplatí 1 240 dolárov mesačne na poplatky Spoločenstvu vlastníkov domov, ale balkón s nádherným výhľadom na oceán a slávne západy slnka v Malibu pravdepodobne stoja za to.

Zdroj: Redfin

S investíciami určite pomáha aj Galin manžel Yaron Varsano, developer z Tel Avivu. Spolu vlastnia izraelský domov a ďalšie sídlo v Hollywood Hills v hodnote 5,6 milióna dolárov, ktoré si kúpili asi pred štyrmi rokmi a tiež si v ňom môžu užívať panoramatické výhľady z malebnej pozície na útese.

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: Redfin

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Putinov tajný palác je najstráženejším miestom v Rusku

Nie je to dom, ani rezidencia, je to skôr malé kráľovstvo ruského prezidenta Vladimíra Putina. Šokujúce podrobnosti o honosnom paláci na brehu Čierneho mora priniesla reportáž Nadácie boja proti korupcii (FBK) ruského opozičného aktivistu Alexeja Navaľného, deň po tom, ako ho uväznili. Spolu s ňou uviedli aj takmer dvojhodinové video na You Tube.

...
Top 12 súkromných ostrovov na predaj

Top 12 súkromných ostrovov na predaj

V poslednom čase každý z nás aspoň na chvíľu zatúžil bývať na opustenom ostrove. Pre tých, ktorí majú seriózne úspory, však môže byť súkromný ostrov realitou. Prinášame 12 najkrajších, ktoré sú na predaj. Teda, ešte koncom roka 2020 boli. Uvidíme, ako rýchlo sa rozchytajú...

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame