Mladí ľudia myslia na svoju budúcnosť a neváhajú priložiť ruku k dielu | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Mladí ľudia myslia na svoju budúcnosť a neváhajú priložiť ruku k dielu

Mladí ľudia myslia na svoju budúcnosť a neváhajú priložiť ruku k dielu

Skúseného pátrača po vhodných nehnuteľnostiach – Vlada Voštinára vedia účinkujúci aj po rokoch prekvapiť. Tentokrát sa o prekvapenie postaral mladý študent, ktorý myslí na budúcnosť. Hľadá byt s potenciálom, ale neváha si vyhrnúť rukávy a dokončiť ho podľa vlastných predstáv.

Jakub študuje v Nitre, pochádza z Levíc a tam si chce s priateľkou kúpiť dvoj alebo trojizbový byt, môže byť aj na predmestí s rozlohou okolo 70 m². Rozpočet má do 70-tisíc eur. Nerád by sa priveľmi zadlžil, preto mu nevadí aj niečo staršie, čo by si svojpomocne prerobil.

Zdroj: Nové bývanie

Na úvod - starší výškový panelový dom zo 70. rokov, ktorý sa postupne renovoval. Treba tam však kompletnú rekonštrukciu.

Zdroj: Nové bývanie

Druhá ponuka je menší dvojizbový byt, čo však znamená aj nižšie počiatočné náklady. Architektka Silvia Brna ocenila dobrú dispozíciu a upravila ho na štartovací študentský byt.

Zdroj: Nové bývanie

Zariadený menší byt upravený na trojizbový byt v dome, ktorý momentálne rekonštruujú, by mohol na začiatok mladému páru vyhovovať. Je menší, výhodou je zavedená centrálna klimatizácia.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je v Bátovciach vzdialených len 13 kilometrov od Levíc so zeleňou aj priehradou v blízkosti. Vidiecky domček má skoro 100 rokov, je zrekonštruovaný, s inžinierskymi sieťami. Počiatočné náklady sú síce vyššie, ale plusom je pozemok a súkromie.

Zdroj: Nové bývanie

Vlado Voštinár so svojimi skúsenosťami výber vhodnej nehnuteľnosti pre mladý pár na záver správne odhadol. Ak vás zaujímajú ponuky bytov v Leviciach alebo si chcete nejakú kúpiť, nevynechajte v nedeľu podvečer reláciu Nové bývanie na JOJke!

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame