Snívame o veľkom dome s veľkým pozemkom blízko Bratislavy  | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Snívame o veľkom dome s veľkým pozemkom blízko Bratislavy 

Snívame o veľkom dome s veľkým pozemkom blízko Bratislavy 

Je úžasné, že človek už v mladom veku vie, ako by mala vyzerať jeho budúcnosť. Svojmu snu podriaďuje všetky svoje kroky, aj o tom bude Nové bývanie. 

Takto je to aj s mladým párom, ktorý sa prihlásili do relácie. Ich snom je mať veľkú rodinu a veľký dom so šikovným pozemkom. Čaká ich svadba, bývajú zatiaľ oddelene, ale potom už chcú byť vo vlastnom. Hľadajú v okolí Bratislavy, minimálne päť izbový. A keďže nemajú neobmedzený rozpočet, bude musieť prísť ako vždy ku kompromisom, či už je to lokalita alebo veľkosť nehnuteľnosti. Nechceme im uberať zo sna, tak sa Vlado Voštinár so svojim tímom pokúsi urobiť všetko pre to, aby im ho splnil. 

 

Vysnívali si Svätý Jur, obaja majú prácu v Bratislave a chcú žiť v jej okolí maximálne do 30 kilometrov. Ich plány sú jasné a rozpočet je 300-tisíc eur. V tejto lokalite sú domy drahé, tak ich berieme iným smerom.

Navštívime Tomášov – na veľkom pozemku stojí starší dom  
po rekonštrukcii, a tiež hosťovský domček vhodný pre rodičov a bazén.  

Most pri Bratislave – holodom s pekným pozemkom, kde im možnosti na dokončenie navrhla architektka Lucia Ortutová. 

Presunieme k Striebornému jazeru, do chatovej oblasti s krásnou prírodou - do Senca. Bývanie nadštandardné, no bez bežných inžinierskych sietí.  

Bonusová alternatíva je vzorový drevodom s nulovou spotrebou energie, ktorý môžu mať za pár mesiacov postavený na kľúč a bez starostí. Ak si kúpia vhodný pozemok, môžu žiť aj vo vysnívanom Svätom Jure.   

Zdroj (foto/video): Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame