Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Trnava má čo ponúknuť tým, ktorí hľadajú peknú nehnuteľnosť

Trnava má čo ponúknuť tým, ktorí hľadajú peknú nehnuteľnosť

Mladá rodina žije v malom domčeku, ktorý si kúpili ako holodom. Dnes už majú dve deti, rodina sa rozrástla a chceli by niečo väčšie. Viac priestoru vo vnútri aj vonku, aby sa mohli deti vyblázniť. Obaja pracujú v Trnave a tam by aj chceli zostať žiť.

Ak je to možné a financie to povolila, urobia rodičia pre svoje deti všetko, tak sú na tom aj Táňa s Marekom, ktorí hľadajú aspoň štvorizbový dom s pozemkom vhodný aj na hry s deťmi a rozpočet majú maximálne 290-tisíc eur.

Zdroj: Nové bývanie

Modranka je časť Trnavy a tiež prvá zastávka Vlada Voštinára s manželmi. Na predaj je zrekonštruovaný dom aj so zariadením, s upraveným pozemkom, záhradným domčekom, pri ktorej nechýbala vírivka.

Zdroj: Nové bývanie

Lokalita Kamenný mlyn je v tichej oddychovej časti, v blízkosti je pekná príroda. Realitná kancelária ponúka bungalov v stave holodomu, ktorý má modernú dispozíciu delenú na dennú a nočnú časť. Firma ju vie podľa potreby dokončiť podľa predstáv majiteľov. Pomôcť by im v prípade záujmu mohla aj vizualizácia architektky Lucie Ortutovej.

Zdroj: Nové bývanie

O kúsok ďalej v tej istej lokalite je dom v radovej zástavbe, poschodový, s piatimi izbami, dvoma kúpeľňami, klimatizáciou a garážou. Je nadčasový, predáva sa zariadený a „klame telom“ - z vonku je nenápadný, ale z vnútra poskytuje potrebný komfort.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom je úplne iná ponuka. Veľkometrážny byt v rezidenčnom komplexe, s veľkou terasou, balkónom, dvoma parkovacími miestami na Linčianskej ulici v Trnave, ktorá zažíva svoj rozmach. Byt sa predáva s kompletne zariadenou kuchyňou a vlastným kúrením. Ponuka je super, síce je to nadštandard, ale stále je to len byt a ten, kto hľadá dom, sa asi ťažko bude chcieť vzdať svojho sna.

Zdroj: Nové bývanie

Neváhajte, pozrite si Nové bývanie v nedeľu podvečer na JOJke a zistite, či by ste si vedeli vybrať nehnuteľnosť v Trnave.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon